خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]
امروز دوشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۵, 13th of June 2021      آخرين بروز رسانی در ۱۳۹۵/۰۲/۰۶ ساعت ۲۲:۴۴:۱۶

    خانه  > زنان  >  کارت‌های تعیین جنسیت برای ورزشگاه‌ها

کارت‌های تعیین جنسیت برای ورزشگاه‌ها

خبرگزاری هرانا ـ فرم‌های ثبت نام خرید بلیط بازی پرسپولیس و راه آهن به گونه‌ای تنظیم شده که بطور ضمنی تداعی کننده صادر شدن اجازه حضور بانوان در استادیوم آزادی برای این بازی است.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از جی پلاس، سازمان لیگ فدراسیون فوتبال در سامانه فروش بلیت الکترونیکی فرم ثبت نامی را تنظیم کرده است که در آن می‌بایست تعیین جنسیت شوید.

حال این ابهام در ذهن برخی علاقمندان پرسشگر به وجود آمده که مگر بانوان می‌توانند به ورزشگاه آزادی بیایند؟! این سامانه مختص به فروش مسابقات فوتبال، فوتسال و فوتبال ساحلی است که در حال حاضر بانوان در استادیوم‌ها ممنوع است.

پیش از ثبت اطلاعات (از جمله تعیین جنسیت) به متقاضایان تاکید می‌شود دقت کنند چرا که دیگر قابل ویرایش نخواهد بود و کارت‌ها بنابر اطلاعات دریافتی صادر خواهد شد.

به طور مشخص این یک خطا از سوی تنظیم سامانه فروش بلیت الکترونیکی است چرا که سامانه تنها امکان دسترسی به خرید بلیت مسابقات لیگ برتر را به کاربران می‌دهد. دیدار هفته پایانی پرسپولیس در لیگ برتر برابر راه آهن (۲۴ اردیبهشت) با توجه به احتمال قهرمانی قرمزهای پایتخت، از الان بیشترین متقاضی را جهت خرید اینترنتی دارد و گفته می‌شود تاکنون بیش از ۴۰ هزار بلیت فروخته شده است.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید