خبرگزاری هرانا
امروز دوشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۵, 15th of November 2018      آخرين بروز رسانی در ۱۳۹۵/۰۲/۰۶ ساعت ۱۷:۴۳:۰۴

    خانه  > اندیشه و بیان  >  بازگشت مجریان ممنوع‌التصویر به تلویزیون

بازگشت مجریان ممنوع‌التصویر به تلویزیون

خبرگزاری هرانا ـ معاون سیما گفت که در تلاش هستیم تا مشکلات ورود و حضور برخی از مجریان ممنوع التصویر به تلویزیون را حل کنیم.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از تسنیم، علی اصغر پورمحمدی معاون سیمای رسانه ملی درباره بازگشت مجریانی که از کار در تلویزیون ممنوع هستند، گفت: “در تلاش هستیم که آزاده نامداری و سایر مجریانی را که در تلویزیون مشکلاتی داشتند و این مشکلات  ناشی از مسائل خارج از تلویزیون بوده است، به تلویزیون بازگردند. با همه این افراد در حال گفتگو و مذاکره هستیم و تلاش می‌کنیم مشکلات ورودشان حل و فصل شود و نامداری هم از جمله افرادی است که تلاش می‌کنیم تا بازگردد”.

وی با بیان اینکه مجریان یکی از سرمایه‌های تلویزیون هستند، افزود: “در تلاش هستیم مجریانی که پیش از این برای اجرا مشکل داشتند، به سیما بازگردند؛ چراکه باید سرمایه‌های خود را حفظ کنیم”.

پورمحمدی درباره وجود اختلاف با سرافراز، توضیح داد: “ما هیچ اختلافی با هم نداریم. من و محمد سرافراز رئیس سازمان صدا و سیما از قبل از سال ۷۰ با یکدیگر دوست هستیم. او رئیس من است و من معاون او هستم و هر کسی در هر سیستمی کار می‌کند جزوی از آن سیستم است و باید با آن نظام، هماهنگ باشد. اگر هم دیدگاه مخالفی با سیستم وجود داشته باشد باید در روش و کار هماهنگ شود و در نهایت اجزای یک سیستم باید با کل آن هماهنگ باشد”.

معاون سیما درخصوص سریال‌ها و برنامه‌های ماه مبارک رمضان اعلام کرد: “ما در ماه مبارک رمضان دو سریال داریم برای شبکه‌های یک و دو که هنوز نام آنها مشخص نیست، این دو سریال از میان سریال‌های موجود انتخاب می‌شود”.

وی اضافه کرد: “برای شبکه سه سیما برنامه «ماه عسل» پخش می‌شود که آن هم ممکن است به‌دلیل پخش مسابقات فوتبال و والیبال یک یا ۲ روز روی آنتن نرود”.

پورمحمدی درباره پخش سریال «پادری» که پیش از این قرار بود در ایام نوروز پخش شود، گفت: “هرگاه سریال «پادری» آماده شود، به پخش می‌رسد و ممکن است بعد از ماه مبارک رمضان پخش شود. همچنین سریال «علی‌البدل» امکان دارد به پخش در ماه رمضان نرسد”.

وی در پاسخ به یکی از خبرنگاران درباره نقدپذیری رسانه ملی و اختلاف با رسانه‌ها عنوان کرد: “ما با هیچ رسانه‌ای اختلاف نداریم و با همه رسانه‌ها دوست هستیم. من معتقد هستم نقد موجب پیشرفت انسان‌ها و سازمان صدا و سیما می‌شود و البته اگر دلسوزانه باشد. نقد با تخریب متفاوت است و اشکالی که اکنون وجود دارد این است که ما نقادی را بلد نیستیم و همچنین آستانه تحمل ما در نقدپذیری پایین است”.

معاون سیما در پاسخ به خبرنگار دیگری درباره کپی‌برداری برنامه‌های صدا و سیما توضیح داد: “برنامه‌هایی مثل «خندوانه» و «دور همی» در دنیا زیاد است. ما پیش از پخش و تولید برنامه «دور همی» چند نمونه خارجی آن را دیده بودیم و قرار بود این برنامه، بومی و ایرانی شود و همین کار هم انجام شد. البته برنامه «دور همی» اشکالاتی دارد که در حال رفع شدن است و امیدواریم بهتر شود”.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید