خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > سایر گروهها  >  رئیس جامعه خیرین مدرسه ساز کشور؛ افرادی می خواهند در جامعه خیرین دخالت داشته باشند

رئیس جامعه خیرین مدرسه ساز کشور؛ افرادی می خواهند در جامعه خیرین دخالت داشته باشند

خبرگزاری هرانا – رئیس جامعه خیرین مدرسه ساز کشور با اظهار گلایه از اینکه برخی تشکل خیرین مدرسه ساز را قانونی نمی دانند، گفت که می خواهند برای ما ارباب تعیین کنند.

به گزارش هرانا به نقل از سراج۲۴، محمدرضا حافظی رئیس جامعه خیرین مدرسه ساز کشور در گردهمایی سراسری روسای مجامع خیرین مدرسه ساز استان های کشور که امروز در سازمان نوسازی مدارس کشور در حال برگزاری است با گلایه از اینکه برخی به دنبال این هستند تا تشکل جدیدی برای خیرین به وجود آورند، اظهار داشت: “این افراد می گویند که تشکل خیرین مدرسه ساز قانونی نیست و می خواهند افراد خاصی بر فعالیت خیرین نظارت کنند”.

وی از نامه ای که برای مسئولان کشور تهیه کرده است، خبر داد و گفت: “جامعه خیرین مدرسه ساز بعد از انقلاب اسلامی ایران تشکیل شد و از آن زمان تا کنون تعداد زیادی از افراد جامعه به عنوان خیر در کشور مشغول به فعالیت هستند و این حرکت خیرین موجب شد که مجامع خیرینی مانند خیرین مسکن ساز، سلامت، دانشگاه ساز، مسجدساز و کتابخانه ساز ایجاد شود”.

حافظی با بیان اینکه برخی می خواهند سامانه ای ایجاد کنند و بر اساس اولویت های خودشان، کمک های خیرین استفاده شود، افزود: “آنها می خواهند برای خیرین، ارباب تعیین کنند”.

وی تصریح کرد: “در حقیقت افرادی می خواهند در جامعه خیرین دخالت داشته باشند و نظارت خود را اعمال کنند و در جاهایی به غیر از مدرسه سازی، کمک خیرین را هزینه کنند”.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید