خبرگزاری هرانا
امروز یکشنبه ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۵, 19th of May 2019      آخرين بروز رسانی در ۱۳۹۵/۰۲/۱۲ ساعت ۱۳:۳۲:۳۰

    خانه  > سایر گروهها  >  معلم فداکار گیلانغربی دیه فرزندش را وقف مدرسه سازی کرد

معلم فداکار گیلانغربی دیه فرزندش را وقف مدرسه سازی کرد

خبرگزاری هرانا ـ مدیر آموزش و پرورش گیلانغرب گفت که یک معلم فداکار در گیلانغرب تمامی دیه فرزندش را که در اثر حادثه تصادف فوت شده بود را به احداث مدرسه اختصاص داد.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از مطلع الفجر، صبح امروز معلم فداکار گیلانغربی با مراجعه به دفتر مدیر آموزش و پرورش شهرستان دیه فرزندش را وقف ساخت مدرسه سازی  کرد.

مدیر آموزش و پرورش گیلانغرب در این خصوص اظهار داشت: “پیروز پرنون پدر مرحوم محمدجواد پرنون دانشجوی سال دوم رشته شیمی دانشگاه رازی کرمانشاه، دیه فرزندش را برای احداث آموزشگاه در روستاهای چشمه پهن فریدون، قمرالی و سنگچین صالح وقف کرد”.

پارسا افزود: “وی فرزند دانشجوی خود که تنها فرزند ذکورش بود را در اثر حادثه تصادفی که در منطقه ژاومرگ گواور از دست داده بود”.

وی با عنوان اینکه این معلم فداکار جزو فرهنگیان تلاشگر و فعال مجموعه آموزش و پرورش محسوب می شود، گفت: “پرنون از معلمان دلسوز و پرتلاش شهرستان گیلانغرب می باشد که پس از ۲۹ سال خدمت صادقانه، سال های آخر خدمت را می گذراند”.

مدیر آموزش و پرورش گیلانغرب با بیان اینکه مقوله وقف و توجه به امر توسعه تعلیم و تربیت عبادتی بزرگ است، گفت: “آقای پرنون از معلمین نمونه استانی و شهرستانی در دوره های مختلف است”.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید