خبرگزاری هرانا
امروز جمعه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۵, 21st of November 2018      آخرين بروز رسانی در ۱۳۹۵/۰۲/۰۳ ساعت ۲۱:۵۴:۳۷

    خانه  > زنان  >  معاون امنیتی استانداری تهران: استانداری از ابعاد و اجزای طرح پلیس نامحسوس اطلاع ندارد

معاون امنیتی استانداری تهران: استانداری از ابعاد و اجزای طرح پلیس نامحسوس اطلاع ندارد

خبرگزاری هرانا – معاون امنیتی و انتظامی استانداری تهران گفت که امنیت اجتماعی و اخلاقی در کشور ما یک ضرورت است و قبل از هر اقدامی باید از تمام کسانی که هنجارها و ارزش‌های اخلاقی و دینی را رعایت می‌کنند، تشکر کنم.

به گزارش هرانا به نقل از ایسنا، محسن نسج همدانی با اشاره به طرح پلیس نامحسوس امنیت اخلاقی افزود: “طرحی که در حال حاضر توسط نیروی انتظامی تهران بزرگ اجرا می‌شود از جمله اقدامات ضروری است که به هر حال جامعه ما به آن نیاز دارد اما چون هماهنگی‌های لازم برای اجرای این طرح با دولت انجام نشده است، استانداری تهران نسبت به آن ملاحظاتی دارد که بهتر است ابتدا آنها روشن شود و اجازه ندهیم از این طرح سوءبرداشت یا سوءاستفاده شود”.

وی ادامه داد: “استاندار تهران در راس استانداری تهران به عنوان متولی امور اجتماعی و امنیتی و مسئول امنیت در استان است، نسبت به ابعاد و اجزای این طرح اطلاع ندارد و چند روزی است به نمایندگی از مردم تلاش می‌شود هماهنگی‌های لازم انجام و گزارش مرتبط اخذ شود”.

همدانی افزود: “نباید انتظار داشت اجرای برخی طرح‌ها بدون همراهی و هماهنگی با سایر ارگان‌های امنیتی دولت، منجر به موفقیت شود. لذا خوب است همکاران ما در ناجا قبلا هماهنگی‌های لازم را انجام دهند تا سایر دستگاه‌های ذی‌ربط در ساماندهی امور اجتماعی نیز همکاری و تمامی عزیزان در امر به معروف و نهی از منکر مشارکت کنند”.

وی افزود: “هرگونه طرحی که جنبه‌های اجتماعی و عمومی دارد و در ارتباط با مردم است، باید در دستگاه‌های مرتبط بررسی شود تا از نگرانی بیهوده بین مردم شریف جلوگیری شود. ملت محترم بدانند استانداری تهران در راستای سیاست‌های کلی نظام و دولت تدبیر و امید به دنبال ایجاد اجتماعی پاک و امن و آرام برای همه مردم است و در همین‌جا از هموطنان و هم‌استانی‌های عزیز تقاضا می‌کنم مانند همیشه هنجارهای جامعه اسلامی را مراعات کنند و اجازه ندهند که عده معدودی فضای عمومی جامعه را ناپاک و آلوده کنند”.

همدانی در پایان گفت: “مجددا یادآور می‌شود استانداری تهران ضمن احترام به اصل این‌گونه طرح‌ها، حسب نظر وزیر محترم کشور و معاون محترم امنیتی – انتظامی وزارت کشور، لازم می‌داند چگونگی این طرح را بررسی کند و پاسخگوی برخی نگرانی‌ها باشد”.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید