خبرگزاری هرانا
امروز چهارشنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۵, 13th of November 2018      آخرين بروز رسانی در ۱۳۹۵/۰۲/۰۱ ساعت ۲۲:۵۰:۲۴

    خانه  > سایر گروهها  >  معاون دادستان‌کل کشور مسئول پیگیری پرونده آمنه بهرامی شد

معاون دادستان‌کل کشور مسئول پیگیری پرونده آمنه بهرامی شد

خبرگزاری هرانا ـ معاون امنیتی دادستان کل کشور پیگیر پرونده شکایت چندساله آمنه بهرامی بابت عدم‌وصول دیه شده است و امروز در منزل این قربانی اسیدپاشی با وی دیدار کرد.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از تسنیم، سیدمرتضی بختیاری معاون دادستان‌کل کشور صبح امروز با حضور در منزل آمنه بهرامی یکی از قدیمی‌ترین قربانیان اسیدپاشی، با وی و خانواده‌اش دیدار کرد.

بختیاری اظهار داشت: “با توجه به مشکلات به‌وجودآمده در این پرونده و همچنین برای پیگیری درخواست‌های خانم بهرامی،‌ بنده مسئول پیگیری شده‌ام که امروز به منزل ایشان رفتم”.

وی گفت: “تحقیقات بیشتر در این زمینه از مدتی قبل آغاز شده و پس از تکمیل تحقیقات، نتایج گزارش در اختیار دادستان‌کل کشور قرار می‌گیرد”.

این در حالی است که آمنه بهرامی که در فاصله کوتاهی بعد از اعلام رضایت از قصاص فرد اسیدپاش، اعلام کرده بود “من فقط در ازای دریافت دیه از حکم قصاص گذشته‌ام اما این اتفاق رخ نداد”، اکنون مدعی است که “مسئول وقت اجرای احکام دادسرای امور جنایی با شکایت بنده از کار برکنار شده است”.

آمنه بهرامی با اشاره به مراجعه به دفتر پیگیری‌های مردمی ریاست‌جمهوری گفت: وقتی به این دفتر رفتم، به من گفتند “زمانی که در اسپانیا بودی ۱۵۰هزار یورو از سوی سفارت ایران در اسپانیا به شما کمک شده است”، در حالی که این ادعا کاملاً دروغ بود. من فقط ۵۰هزار یورو از سفارت کمک گرفته‌ام که آن مبلغ هم در دولت قبل بود. در دولت فعلی هیچ‌گونه کمکی به من نکردند. من در اسپانیا تقریباً ۲۶ عمل جراحی داشتم که کمک سفارت نهایتاً برای ۵ عمل جراحی بود.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید