خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > سایر گروهها  >  دسترسی به مواد مخدر در تهران در ۱۴ دقیقه

دسترسی به مواد مخدر در تهران در ۱۴ دقیقه

خبرگزاری هرانا ـ معاون استاندار تهران با بیان اینکه آماری برای تایید زمان دسترسی ۱۴ دقیقه‌ای به مواد مخدر در تهران در دست ندارد، با ابراز نارضایتی نسبت به عملکرد پلیس گفت که متاسفانه در افواه عمومی این تصور وجود دارد که دسترسی به مواد مخدر آسان‌تر شده است.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از تسنیم، سید شهاب‌الدین چاووشی با ستودنی توصیف کردن تلاش پلیس در کنترل توزیع مواد مخدر، هجمه قاچاقچیان مواد مخدر را گسترده عنوان کرد و در واکنش به اخبار و گزارشاتی نسبت به زمان ۱۴ دقیقه‌ای دسترسی به مواد مخدر در شهر تهران اظهار کرد: “در حال حاضر من آماری برای تایید یا ردّ این عدد و رقم در دست ندارم ولی در افکار عمومی چنین تصوراتی نسبت به دسترسی آسان به مواد مخدر در شهر تهران وجود دارد”.

وی گفت: “متاسفانه در افواه عمومی این تصور وجود دارد که دسترسی به مواد مخدر آسان‌تر شده ولی امیدواریم با تدابیری که شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان تهران اتخاذ کرده و بسیج تمام دستگاه‌ها، موضوع کنترل شود”.

معاون استاندار تهران با اشاره به کارساز نبودن مبارزه صِرف فیزیکی با مواد مخدر گفت: “البته با توجه به گستردگی حوزه عملیاتی پلیس و امکانات محدود آن، مردم نیز باید بیش از پیش به میدان بیایند و حساسیت بیشتری نسبت به سرنوشت فرزندان، خانواده و همشهریان خود داشته باشند و پلیس را در برخورد با قاچاقچیان مواد مخدر با اطلاعات و گزارشات خود یاری دهند”.

چاووشی در پاسخ به این سوال که آیا استانداری تهران از عملکرد پلیس در برخورد با مواد فروشان پایتخت رضایت دارد یا خیر خاطرنشان کرد: “اگر بگوییم رضایت داریم قطعاً درجا زده‌ایم و ما حتماً از عملکرد پلیس رضایت نداریم و حتی توزیع یک گرم مواد مخدر نیز برای ما قابل قبول نیست”.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید