خبرگزاری هرانا
امروز یکشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۵, 16th of November 2018      آخرين بروز رسانی در ۱۳۹۵/۰۲/۲۶ ساعت ۲۳:۴۸:۴۳

    خانه  > اقلیت های دینی, اندیشه و بیان  >  واکنش هاشمی: فائزه اشتباه بدی کرده و باید جبران کند / اعتراض بسیج هشت دانشگاه تهران

واکنش هاشمی: فائزه اشتباه بدی کرده و باید جبران کند / اعتراض بسیج هشت دانشگاه تهران

خبرگزاری هرانا ـ هاشمی رفسنجانی در واکنش به دیدار فائزه هاشمی با فریبا کمال آبادی، زندانی سیاسی عضو هیئت مدیره جامعه بهاییان گفت که فائزه اشتباه بدی کرده و باید آن را تصحیح و جبران کند، از سوی دیگر نیز بسیج ۸ دانشگاه تهران در نامه ای خواستار موضع گیری مراجع نسبت به این دیدار شدند.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از فارس، هاشمی رفسنجانی رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام، در دیداری که با مسیح مهاجری مدیر مسئول روزنامه جمهوری اسلامی داشت در واکنش به دیدار فائزه هاشمی با خانم کمال آبادی گفت:‌ “فائزه اشتباه بدی کرده و باید آن را تصحیح و جبران کند”.

هاشمی رفسنجانی هم صدا با موج بهایی ستیری در ایران گفت “فرقه ضاله بهاییت یک فرقه استعمار ساخته و منحرف است که همیشه با همین انحراف شناخته شده و ما همیشه از این فرقه تبری جسته و میجوییم”.

گفتنی است این مطلب را دفتر رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام تایید کرده است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، در ادامه موج فشار رسانه های تندرو بر فائزه رفسنجانی به دلیل ملاقات با فریبا کمال آبادی از اعضای هیئت مدیره جامعه بهاییان ایران، بسیج دانشجویی ۸ دانشگاه تهران در نامه‌ای به مراجع تقلید خواستار موضع‌گیری آنان در برابر اقدامات اخیر وی شدند.

بسیج دانشجویی ۸ دانشگاه تهران در نامه‌ای به مراجع تقلید خواستار موضع‌گیری آنان در برابر اقدامات اخیر فائزه هاشمی‌رفسنجانی در دیدار با بهائیان شدند.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید