خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]
امروز دوشنبه ۲۳ فروردین ۱۳۹۵, 19th of May 2021      آخرين بروز رسانی در ۱۳۹۵/۰۱/۲۳ ساعت ۲۰:۱۳:۰۴

    خانه  > حقوق آکادمیک, سایر گروهها  >  معلمان بوکانی شرایط بازگشت سه دانش آموز بی بضاعت را به مدرسه فراهم کردند

معلمان بوکانی شرایط بازگشت سه دانش آموز بی بضاعت را به مدرسه فراهم کردند

خبرگزاری هرانا ـ مدیر آموزش و پرورش بوکان گفت که چند نفر از معلمان این شهرستان با کوشش و اقدام خیرخواهانه خود شرایط بازگشت سه دانش آموز بی بضاعت را به سر کلاس و مدرسه فراهم کردند.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از ایرنا، احمد رحمانی افزود: “این سه دانش آموز روستایی که از نظر بنیه مالی ضعیف بوده و توان پرداخت مخارج مدرسه را نداشتند، با حمایت معلمان خود توانستند بار دیگر به سرکلاس درس بازگردند”.

وی بیان کرد: “این سه دانش آموز که از اعضای یک خانواده و در پایه های اول، دوم و ششم ابتدایی و در مدرسه روستای تبت از توابع بخش مرکزی شهرستان بوکان در حال تحصیل بودند، به علت فقر مالی و مشکلات خانوادگی از تحصیل بازمانده بودند”.

رحمانی ادامه داد: “جعفر خضرپور مدیر آموزشگاه در حال تحصیل این دانش آموزان پس از مطلع شدن از این موضوع با پیگیری های مستمر و دلسوزانه خود توانست با مشارکت اولیای آنها زمینه بازگشت آنها را به ادامه تحصیل فراهم کند”.

وی اظهار کرد: “مدیر آموزشگاه هر روز با ماشین شخصی خود این دانش آموزان را به مدرسه آورده و بازمی گرداند و دو معلم دیگر این آموزشگاه نیز به نام های مسعود بابامیری و سیدحسام سیداحمدی نیز نیازهای اولیه و تحصیلی آنها را فراهم کرده اند”.

رحمانی با بیان اینکه این سه دانش آموز جزو دانش آموزان برتر و ممتاز این مدرسه به شمار می آیند، از افرادی که با مشارکت یکدیگر زمینه تحصیل دوباره آنها را فراهم کرده اند، قدردانی کرد.

در شهرستان بوکان ۴۳ هزار دانش آموز در مقاطع مختلف تحصیلی مشغول تحصیل هستند.

شهرستان بوکان در جنوب استان آذربایجان غربی قرار دارد.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید