خبرگزاری هرانا
امروز دوشنبه ۲۳ فروردین ۱۳۹۵, 21st of January 2019      آخرين بروز رسانی در ۱۳۹۵/۰۱/۲۳ ساعت ۱۴:۲۵:۴۱

    خانه  > اندیشه و بیان  >  سخنرانی مصطفی معین در اهواز لغو شد

سخنرانی مصطفی معین در اهواز لغو شد

خبرگزاری هرانا ـ سخنرانی مصطفی معین که قرار بود عصر دوشنبه در دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز برگزار شود، با دستور مقام قضایی لغو شد.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از ایرنا، یک مقام آگاه در این باره گفت: “این سخنرانی که قرار بود عصر دوشنبه در دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز برگزار شود، با دستور مقام قضایی لغو شد”.

وی که خواست نامش فاش نشود، اظهار کرد: “دلیل لغو این سخنرانی تبلیغات در فضای مجازی و ذکر نام نامزدهای انتخاباتی، و نیز برگزاری این برنامه در خارج از زمان تبلیغات انتخاباتی عنوان شده است”.

معاون سیاسی اجتماعی فرماندار اهواز، از لغو سخنرانی معین در دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز اظهار بی اطلاعی کرد.

علی مظفری گفت: “شورای تامین اهواز اعلام کرده که سخنرانی دکتر معین در اهواز مانعی ندارد و این مساله به دانشگاه نیز ابلاغ شده است”.

یک مقام مسئول در دانشگاه علوم پزشکی اهواز نیز لغو این سخنرانی را به دلیل دستور مقام قضایی تایید کرد.

مصطفی معین وزیر علوم دولت اصلاحات و یکی از چهره های سرشناس اصلاح طلبان است که برای حمایت از فهرست امید قرار بود در اهواز سخنرانی و ستاد انتخاباتی ائتلاف اصلاح طلبان را در اهواز افتتاح کند.

دانشجویان پیرو خط امام برگزار کننده این سخنرانی در اهواز بودند.

مطالب مرتـبط

یک نظر

  1. در جایی که از سخن گفتن افراد جلوگیری می شود از چاپ و انتشار روزنامه جلوگیری می شود سخنور و روزنامه نگار با زور مسلسل به زندان می برند در آینده نه چندان دور سخن و نوشته جای خود را به مسلسل دهند چون حاکم مسلسل بدست فقط زبان مسلسل را می داند و بس

نظر بگذارید