خبرگزاری هرانا
امروز شنبه ۲۱ فروردین ۱۳۹۵, 15th of November 2018      آخرين بروز رسانی در ۱۳۹۵/۰۱/۲۱ ساعت ۱۱:۳۰:۰۶

    خانه  > سایر گروهها  >  معتادان شهرستانی برمی گردند

معتادان شهرستانی برمی گردند

خبرگزاری هرانا ـ معاون شهردار تهران با بیان این که ۶٠ درصد معتادان سطح مددسراها شهرستانی‌ها هستند، گفت که برای بازگرداندن معتادان شهرستانی، منتظر هستیم تا قوه قضاییه حکم لازم را صادر کند.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از قانون، معاون شهردار تهران با بیان این که ۶٠ درصد معتادان سطح مددسراها شهرستانی‌ها هستند، گفت: “در حال حاضر، در حال انجام اقدامات لازم برای بازگرداندن آنها به شهرهای خود هستیم”.

به گفته آقای میثم امرودی برای بازگرداندن معتادان شهرستانی، منتظرهستیم تا قوه قضاییه حکم لازم را صادر کند، امیدواریم چهره شهر، در قالب طرح انضباط شهری اصلاح شود.طرح انضباط شهری، طرحی دو ساله است، که تا کنون ۴ ماه از این طرح گذشته و حدود ۵۰۰۰ معتاد در مددسراها به سر می برند و معتادان پس از بهبود یافتن به محیط خانواده و کار باز می گردند.

ناگفته نماند که فرستادن معتادها به شهرستان خودشان به نوعی صورت مسئله را پاک کردن است در صورتی که نباید این بیماران را از خیابان‌های سطح تهران جمع آوری کنند و به سطح شهر خودشان بفرستند بلکه برای بهبود وضعیت این بیماران باید شرایط لازم را مهیا کنند و ایجاد وضعیت مناسب مستلزم برنامه ریزی دقیق و همبستگی میان سازمان های ذی ربط است.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید