خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]
امروز چهارشنبه ۱۸ فروردین ۱۳۹۵, 14th of August 2020      آخرين بروز رسانی در ۱۳۹۵/۰۱/۱۸ ساعت ۲۱:۰۴:۵۸

    خانه  > اصناف, اندیشه و بیان  >  تبلیغ کنسرت عامل بسته شدن آژانس هواپیمایی

تبلیغ کنسرت عامل بسته شدن آژانس هواپیمایی

خبرگزاری هرانا ـ  آژانس مسافرتی ستاره طلایی کهربا که در تبلیغات برخی تورهای خود کنسرت گروه “۲۵ باند” را به عنوان پیشنهاد طلایی به مشتریانش ارائه کرده بود، پلمپ و پرونده این آژانس مسافرتی در اختیار سازمان های قضایی کشور قرار گرفت.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از پایگاه خبری شهدای ایران، رجبعلی خسروآبادی مدیرکل میراث فرهنگی و گردشگری استان تهران با اعلام این خبر درباره تخلف این دفتر خدمات مسافرتی در روزهای نخست سال گفته بود: “آژانس «ستاره طلایی کهربا» بهمن سال گذشته به دلیل تخلف و عدم جلب رضایت شاکیان، در کمیسیون رسیدگی به شکایات استان تهران لغو مجوز شد، اما این بار دستور پلمپ آن به دلیل تبلیغ و فروش تور کنسرتی خارج از شئونات اخلاقی و اسلامی در اینستاگرام به پلیس اماکن ارسال شد. این آژانس مسافرتی دو تور مجزا به انگیزه برگزاری کنسرتی از خواننده‌ای ایرانی در استانبول به فروش گذاشته، در حالی که مجوز آن قبلا لغو شده و آژانس به فروش تور مجاز نیست، با این حال برای تبلیغ تور این کنسرت شماره تلفنی را اعلام کرده که از طریق آن امکان برقراری تماس وجود دارد و فروش تور بدون هیچ مانعی انجام می‌شود”.

با افزایش تعداد کنسرت های خواننده های خارج از کشور در ایام نوروز و تعطیلات در کشورهای همسایه ایران علی الخصوص دبی و ترکیه، این قبیل اتفاقات و تبلیغ کنسرت‌های خارج از کشور از طریق آژانس های مسافرتی به پدیده ای جدی و همیشگی تبدیل شده است که این روند امسال با بالا گرفتن تب کنسرتهای خارج از کشور خواننده های ایرانی بیشتر و بیشتر در فضای مجازی به چشم آمد.

مطالب مرتـبط

یک نظر

  1. آژانس هواپیمایی نجم اسمان در سعادت اباد خ مجد واقعا افتضاح بود ما برای سفر به ترکیه خیلی اعصابمون خرد شد و هماهنگی هتل ها درست صورت نگرفته بود و روزمون هم هدر رفت کارمنداش تازه کار هست و قبلا دولت بوده ادرسش مراقب باشید

نظر بگذارید