خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]
امروز چهارشنبه ۱۸ فروردین ۱۳۹۵, 13th of July 2020      آخرين بروز رسانی در ۱۳۹۵/۰۱/۱۸ ساعت ۱۶:۱۹:۱۷

    خانه  > سایر گروهها  >  آخرین خبر از نوزاد رهاشده در کیسه زباله

آخرین خبر از نوزاد رهاشده در کیسه زباله

خبرگزاری هرانا ـ نوزادی که چندی پیش تصویر او در کیسه زباله و در شرایطی که به داخل سطل زباله انداخته شده بود منتشر شد، به سازمان بهزیستی کشور تحویل داده شده است.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از میزان، جاوید نیا رئیس بهزیستی شهرستان ماهشهر با تشریح وضعیت نوزاد رها شده در سطل زباله تصریح کرد: “این نوزاد پس از طی مراحل قانونی و کارشناسی به سازمان بهزیستی تحویل داده شد”.

وی افزود: “پس از پیدا شدن این نوزاد در سطل زباله، کارشناسان دادگستری برای طی مراحل قانونی نوزاد را تحویل گرفته و پس از صدور حکم قضایی، سرپرستی این نوزاد به سازمان بهزیستی کشور واگذار شد”.

رئیس بهزیستی شهرستان ماهشهر با اشاره به سلامت کامل نوزاد اظهارکرد: “این نوزاد از ۲ روز گذشته که به سازمان بهزیستی کشور تحویل داده شده برای انجام آزمایش های سلامت در قرنطینه به سر می برد اما او از لحاظ ظاهری با مشکلی مواجه نیست”.

جاوید نیا در خصوص محل نگهداری نوزاد اذعان کرد: “این نوزاد پس از تحویل به سازمان بهزیستی کشور به شیرخوارگاه علی اصغر که تنها شیرخوارگاه دولتی استان خوزستان به شمار می آید، تحویل داده شد”.

گفتنی است از دو روز قبل تصاویری از نوزاد رها شده ای در سطل زباله روبروی بیمارستان ماهشهر منتشر شده بود که موجب نگرانی شده و بازخوردهای بسیاری داشته است.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید