خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > slide, زندانیان  >  انتقال محمود معصومی به زندان تهران بزرگ

انتقال محمود معصومی به زندان تهران بزرگ

خبرگزاری هرانا – روز جاری محمود معصومی دانشجو و از بازداشت شدگان تجمع مقابل ساختمان لاستیک دنا بار دیگر به زندان تهران بزرگ (فشافویه) منتقل شده است. هنوز از دلیل انتقال وی به این زندان اطلاعی در دست نیست.

به گزارش خبرگزاری هرانا، ارگان خبری مجموعه فعالان حقوق بشر در ایران، محمود معصومی دانشجو و از بازداشت شدگان روز پنج‌شنبه ۲۳ اردیبهشت‌ماه تجمع هواداران محمدعلی طاهری در مقابل ساختمان لاستیک دنا بار دیگر به زندان تهران بزرگ (فشافویه) منتقل شده است.

یک منبع نزدیک به خانواده معصومی با اعلام این خبر در تماس با گزارشگر هرانا گفت: “محمود ساعتی پیش از زندان فشافویه با خانواده‌اش تماس گرفته و اعلام کرده دوباره به زندان فشافویه منتقل شده است.”

این منبع در ادامه تاکید کرد: “خانواده معصومی منتظر تماس مسئولین قضایی برای قبول وثیقه و آزادی موقت وی بودند اما هنوز از دلایل انتقال دوباره او به زندان فشافویه اطلاعی ندارند.”

روز پنج‌شنبه ۲۳ اردیبهشت‌ماه تعدادی از هواداران محمدعلی طاهری، موسس گروه عرفان حلقه در تجمعی مقابل ساختمان لاستیک دنا بازداشت شدند. محمود معصومی یکی از این بازداشت شدگان بود که روز شنبه بیست و پنجم اردیبهشت در جلسه اول بازپرسی در دادسرای شهید مقدس زندان اوین علی‌رغم صدور کفالت برای آزادی به زندان تهران بزرگ (فشافویه) منتقل شد.

این دانشجوی بازداشتی مورخ ۲۸ اردیبهشت‌ماه از زندان تهران بزرگ جهت جلسه دوم بازپرسی در دادسرای شهید مقدس اوین منتقل و با صدور قرار بازداشت دوماهه به بند ۲-الف سپاه پاسداران در این زندان منتقل شد.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید