خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]
امروز یکشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۴, 14th of August 2020      آخرين بروز رسانی در ۱۳۹۴/۱۲/۲۳ ساعت ۱۴:۲۹:۱۷

    خانه  > اقلیت های ملی, کارگران  >  مرگ یک گارگر حین کار در تهران

مرگ یک گارگر حین کار در تهران

خبرگزاری هرانا ـ به دلیل فقدان ایمنی در محیط کار، یک کارگر اهل افغانستان، بر اثر آتش سوزی در یک واحد کارگاه کفاشی، جان خود را از دست داد.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، جلال ملکی سخنگوی سازمان آتش نشانی شهرداری تهران، اظهار داشت: “در ساعت یک و ۵۳ دقیقه بامداد امروز حادثه آتش سوزی در خیابان ظهیرالاسلام خیابان مصباح به سامانه آتش نشانی شهر تهران اعلام و ماموران سه ایستگاه به همراه نردبان و خودروهای تنفسی به محل حادثه اعزام شدند”.

وی ادامه داد: “با حضور آتش نشانان در محل حادثه مشاهده شد در یک ساختمان ۶ طبقه که در هر طبقه آن کارگاه تولیدی کفش بود در طبقه سوم آتش سوزی اتفاق افتاده است”.

ملکی بیان داشت: “در طبقه سوم یک کارگاه ۳۰ متری با چند نفر کارگر افغانستانی در حال تولید کفش بودند که در هنگام کار یکی از کارگران با ظرف بنزین به یکباره بنزین بر روی لباس و کف کارگاه می‌ریزد و چون در مجاورت اجاق خوراک پزی بوده کارگاه شعله ور شد”.

ملکی بیان داشت: “کارگران برای نجات این کارگر دستگاه های خاموش کننده ۵۰ کیلویی از طبقات می‌آورند که با ورود آتش نشانان آتش خاموش شده ولی این کارگاه ۳۰ متری مملو از پودرهای اطفای حریق بود”.

سخنگوی سازمان آتش نشانی شهر تهران گفت: “پس از بررسی های به عمل آمده مشخص شد این کارگر جان خود را از دست داده است و در ساعت ۲ و ۵۷ دقیقه عملیات این حادثه به پایان رسید”.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید