خبرگزاری هرانا
امروز پنج شنبه ۲۰ اسفند ۱۳۹۴, 21st of April 2019      آخرين بروز رسانی در ۱۳۹۴/۱۲/۲۰ ساعت ۱:۱۶:۴۹

    خانه  > کارگران  >  در یازده ماه نخست سال؛ مرگ ۴۹ کارگر حین کار در آذربایجان شرقی

در یازده ماه نخست سال؛ مرگ ۴۹ کارگر حین کار در آذربایجان شرقی

خبرگزاری هرانا ـ سازمان پزشکی قانونی استان آذربایجان شرقی اعلام کرد که در یازده ماه نخست سال جاری ۴۹ کارگر در حین کار، جان خود را از دست داده‌اند.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از ایلنا، در یازده ماه نخست سال جاری ۴۹ نفر بر اثر حوادث کاری در استان آذربایجان شرقی جان خود را از دست داده‌اند که این تعداد نسبت به یازده ماه مشابه سال گذشته ۴ درصد افزایش دارد.

بنا بر گزارش ۱۸ اسفند ماه روابط عمومی پزشکی قانونی آذربایجان شرقی گفت: “در مدت زمان مشابه سال گذشته ۴۷ نفر بر اثر  حوادث کار جانشان را از دست داده بودند”.

بر اساس همین گزارش درطی این مدت تعداد یکهزارو ۲۲۵ نفر نیز بر اثر حوادث کار در این استان مصدوم شدند که از این تعداد ۲۵ نفر زن و یکهزارو ۲۰۰ نفر مرد بودند.

گفتنی است در مدت زمان مشابه سال گذشته تعداد مصدومین حوادث کاری در طی یازده ماه یکهزارو ۲۸۴ نفر بود که امسال این آماردر همین مدت کاهش ۵ درصدی را نشان می‌دهد.

تعداد کل فوت شدگان حوادث کاری در سال ۹۳ برابر با ۴۹ نفر بود که همه آنان مرد بودند. همچنین کل مصدومین حوادث کار در سال ۹۳ برابر با یکهزارو ۳۸۷ نفر بود که از این تعداد ۳۰ نفر زن و یکهزارو ۳۵۷ نفر مرد بودند.

بر اساس این گزارش تلفات حوادث کاری دربهمن ماه امسال ۲نفر و تعداد مصدومین ۷۸ نفر بودند.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید