خبرگزاری هرانا

    خانه  > کارگران  >  افزایش تشکل‌های کارگری و کارفرمایی در سال جدید

افزایش تشکل‌های کارگری و کارفرمایی در سال جدید

خبرگزاری هرانا ـ مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران مدعی وجود طرح افزایش تشکل‌های کارگری و کارفرمایی در سال ۹۵ به تعداد ۱۶۱۶ تشکل شد.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از ایسنا، مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران از افزایش تعداد تشکل‌های کارگری و کارفرمایی در سال ۹۵ به تعداد ۱۶۱۶ تشکل خبر داد و گفت: “در راستای اجرای منویات مقام معظم رهبری، استراتژی خود را برای پیاده‌سازی اقتصاد مقاومتی تدوین کرده‌ایم”.

احمد لطفی‌نژاد با تشریح برنامه‌های سال جدید اظهار کرد: “پیش‌بینی کرده‌ایم که در سال ۹۵ در کنار افزایش تعداد تشکل‌های کارفرمایی و کارگری، کمیته‌های حفاظت فنی و بهداشت کار را به تعداد ۴۰۴۰ کمیته برسانیم”.

وی رویکرد این اداره کل در سال ۱۳۹۵ را به سمت کیفی کردن خدمات و تخصصی شدن سطح مهارتها عنوان کرد و افزود: “در حوزه روابط کار اقدامات بسیاری صورت گرفته اما درصددیم که همه بخشهای حوزه روابط کار الکترونیکی شود”.

لطفی‌نژاد ادامه داد: “خوشبختانه در سال گذشته به همه هدفگذاری‌های خود دست یافتیم و در اکثر حوزه‌ها بیش از هدفگذاری صورت گرفته پیش رفتیم”.

وی تصریح کرد: “برای سال جدید هم برنامه کاری و استراتژی خود را بر مبنای فرمایشان رهبری قرار داده و ۳۰ گزینه را در سه حوزه تعاون، کار و رفاه برنامه‌ریزی و برای عملیاتی کردن اقتصاد مقاومتی ارائه کرده‌ایم”.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران در پایان از تشکیل دو تعاونی توسعه و عمران در شهرستان‌های اسلامشهر و دماوند خبر داد و ابراز امیدواری کرد: “در سایر شهرستانهای استان تهران نیز تعاونی‌های توسعه و عمران راه اندازی شود و مردم از خدمات این دسته تعاونی‌ها بهره‌مند شوند”.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید