خبرگزاری هرانا
امروز دوشنبه ۳ اسفند ۱۳۹۴, 23rd of March 2019      آخرين بروز رسانی در ۱۳۹۴/۱۲/۰۳ ساعت ۲۳:۵۶:۳۱

    خانه  > زندانیان  >  اعلام اعتصاب غذای رضا سمیعی منفرد در زندان اوین / نامه رسمی

اعلام اعتصاب غذای رضا سمیعی منفرد در زندان اوین / نامه رسمی

خبرگزاری هرانا – رضا سمیعی منفرد، زندانی امنیتی بند هفت زندان اوین، طی نامه‌ای گفته است که از امروز دست به اعتصاب غذا می زند. او خواسته‌های خود را برخورداری از آزادی مشروط یا مرخصی جهت درمان بیماری اعلام کرده است.

به گزارش خبرگزاری هرانا، ارگان خبری مجموعه فعالان حقوق بشر در ایران، رضا سمیعی منفرد، بازرس ویژه سابق بانک مرکزی به اتهام ارتباط با دول متخاصم بازداشت و به پنج سال حبس تعزیری محکوم شده است.

نزدیکان آقای سمیعی منفرد می‌گویند او به دلیل افشای فساد ۳ هزار میلیاردی بازداشت و محکوم شده است، هرانا مستقلا نمی تواند این موضوع را رد یا تأیید کند.

این زندانی به دلیل ابتلا به دیسک کمر نیازمند اقدامات درمانی است و با گذراندن بیش از یک سوم حبس، امکان برخورداری از آزادی مشروط را نیز دارد.

رضا سمیعی منفرد خرداد ۱۳۹۲ بازداشت شد و پس از گذراندن چهار ماه در سلول های انفرادی بند ۲۴۰ زندان اوین به بند ۳۵۰ و سپس به بند هفت زندان اوین منتقل شد.

samiei monfared

 

مطالب مرتـبط

یک نظر

  1. سلام
    رضا سمیعی منفرد سر بازرس سابق بانک مرکزی که به دلیل “افشای” اختلاس ٣٠٠٠ میلیاردی زندانی سیاسی که هم اکنون دو چهارمین سال محکومیتش بسر میبره با وجود بیکاری هایی مثل زخم معده مشکل قلبى و دیسک کمر دست به اعتصاب عذا زده و هم اکنون در سی و سومین روز اعتصابش بسر می بره و حال جسمی اون بسیار بد است و وی را به بیمارستان منتقل کردند و صدایش به هیج کجا نمی رسد
    صدای رضا سمیعی منفرد باشیم
    صدای انسانیت باشیم
    حمایت از او با هشتگ #buterflyburning

نظر بگذارید