خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > کودکان  >  فرار دختر ۱۳ساله برای ازدواج نکردن با مرد ۴۰ ساله

فرار دختر ۱۳ساله برای ازدواج نکردن با مرد ۴۰ ساله

خبرگزاری هرانا ـ دختر نوجوانی که به خاطر مشکلات خانوادگی از خانه فرار کرده بود پس از سه شبانه‌روز دستگیر شد. او گفته است که برای فرار از ازدواج با مرد چهل ساله با پسری فرار کرده که بعدا فهمیده او هم دروغگو بوده است.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از ایران، مریم ۱۳ سال دارد و سه روز پیش با تماس پسری که با او دوست بوده است فرار کرد و افسران پلیس زن کلانتری ۳۴ بانوان مشهد این دختر را دستگیر کردند.

مریم در تحقیقات ابتدایی اظهار داشت: “از زندگی خسته شده‌ام. پدرم به مواد مخدر اعتیاد دارد و خودش هم توزیع‌کننده مواد است”.

دختر نوجوان آهی کشید و افزود: “مادرم هم وضعیت خوبی ندارد و من از این رفتارها عذاب می‌کشم. حدود ۶ ماه پیش بود که با پسری به نام امیر دوست شدم. وقتی برایش توضیح دادم چه مشکلاتی دارم به من قول ازدواج داد. تنها دلخوشی‌ام در زندگی حرف‌های این پسر بود”.

مریم اشک‌هایش را پاک کرد و افزود: “از مدتی پیش متوجه نگاه‌های مرد ۴۰ ساله‌ای شدم که به خانه ما رفت و آمد داشت. یک روز فهمیدم این مرد از من خواستگاری کرده و پدر و مادرم می‌خواهند در ازای گرفتن پول مرا به عقد او در بیاورند. هرچه در این باره با مادرم صحبت کردم فایده‌ای نداشت به‌خاطر همین از خانه فرار کردم اما پس از سه شبانه روز دربه‌دری فهمیدم امیر هم دروغگو بود”.

رئیس پلیس مشهد با ابراز تأسف از وقوع چنین آسیب‌هایی گفت: “دختر نوجوان به مراجع قضایی معرفی شده است”.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید