خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]
امروز جمعه ۲۳ بهمن ۱۳۹۴, 7th of May 2021      آخرين بروز رسانی در ۱۳۹۴/۱۱/۲۳ ساعت ۱۸:۲۸:۵۸

    خانه  > زندانیان  >  آزادی ۳۲ زندانی با یک میلیارد تومان

آزادی ۳۲ زندانی با یک میلیارد تومان

خبرگزاری هرانا ـ هنوز جزئیاتی از نام و نشان یک خیر تهرانی به نام «خیر اربعین» منتشر نشده اما وی برای دومین بار با واریز یک میلیارد تومان، زمینه آزادی ۳۲ زندانی زن را فراهم کرد.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از مهر، آذر ماه سال جاری بود که محسن نصیری رئیس انجمن حمایت از زندانیان با اشاره به اقدام خداپسندانه یک خبر ناشناس در ایام اربعین حسینی گفت: “این خیر تهرانی با واسطه یکی از فرزندان شهدای دوران دفاع مقدس مبلغ یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان به انجمن حمایت زندانیان مرکز واریز کرد تا زمینه آزادی تعدادی از زندانیان فراهم شود. این خیر درخواست کرده بود با این پول زندانیان زن دارای فرزند که به دلیل بدهی مالی در زندان هستند آزاد شوند که ۲۱ زندانی زن امروز آزاد شده و به جمع خانواده پیوستند”.

حالا این خیر ناشناس که به نام خیر اربعین معروف شده با واریز یک میلیارد و ۸۸ میلیون تومان ۱۰ زندانی را به مناسبت مبعث رسول و ۲۲ زندانی را در ایام دهه فجر آزاد کرده است. گفته می شود این بار اولویت آزادی با کودکان زیر ۱۸ سال در کانون اصلاح و تربیت تهران است.

نصیری نمی داند این خیر کیست و تنها فردی که اطلاع دارد همان فرزند شهید است. اصرارها و تلاش ها برای مصاحبه با این خیر اربعین و گمنام بی ثمر مانده اما وی همچنان آزادی زندانیان را در دستور کار خود دارد.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید