خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > اندیشه و بیان  >  اعتراض مکتوب بیش از ۱۵ نماینده ردصلاحیت‌ شده برای بررسی مجدد

اعتراض مکتوب بیش از ۱۵ نماینده ردصلاحیت‌ شده برای بررسی مجدد

خبرگزاری هرانا ـ یک نماینده مجلس از موافقت شورای نگهبان با بررسی مجدد صلاحیت او و تعدادی دیگر از نمایندگان خبر داد. در میان این ۱۵ نماینده نام «ارسلان فتحی‌پور»، «عباس رجایی»، «کمال‌الدین پیرموذن»، «احمد شوهانی» و «حمید رسایی» به چشم می‌خورد.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از ایلنا، حبیب‌الله برومند داش‌قاپو اظهار داشت: “بنده و بیش از ۱۵ نماینده دیگر که در جریان بررسی صلاحیت‌ها از سوی شورای نگهبان، ردصلاحیت شده‌بودیم، درخواست مجددی را به صورت کتبی تقدیم شورای محترم نگهبان کردیم و امیدواریم مشکل ردصلاحیتمان در روزهای آینده مرتفع شود”.

او با بیان این‌که شورای نگهبان با درخواست این نمایندگان مبنی بر قرار دادن فرصتی دیگر برای بررسی صلاحیتشان موافقت کرده، گفت: “البته من برخلاف میل باطنی و صرفاً به دلیل اصرار بیش از حد اطرافیان و طرفدارانم، باوجود احترامی که برای شورای نگهبان قائلم، به همراه چندین نفر از همکارانم درخواست بررسی مجدد صلاحیتم را تقدیم کردم”.

نماینده مردم پارس‌آباد و پیله‌سوار با تاکید بر این‌که تعداد نمایندگان ردصلاحیت‌شده‌ای که این نامه‌های درخواست را به شورای نگهبان تقدیم کرده‌اند، بیش از ۱۵ نفر بوده، گفت: “البته نام همه نمایندگانی که این درخواست مجدد را تقدیم شورای نگهبان کرده‌اند، به خاطر ندارم اما تا جایی که به یاد دارم، آقایان «ارسلان فتحی‌پور»، «عباس رجایی»، «کمال‌الدین پیرموذن»، «احمد شوهانی» و «حمید رسایی» در میان این نمایندگان بودند”.

محسن صرامی‌فروشانی، نماینده مردم خمینی‌شهر نیز ضمن تایید این خبر، از تقدیم درخواست مجدد بررسی صلاحیت خود به شورای نگهبان خبر داد.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید