خبرگزاری هرانا
امروز چهارشنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۴, 21st of October 2018      آخرين بروز رسانی در ۱۳۹۴/۱۱/۱۴ ساعت ۱۵:۲۰:۰۱

    خانه  > اعدام  >  دیوانعالی کشور حکم اعدام پستچی قلابی را نقض کرد

دیوانعالی کشور حکم اعدام پستچی قلابی را نقض کرد

خبرگزاری هرانا ـ دادستان تهران از صدور حکم اعدام برای متهمی که با جعل عنوان مأمور پست به تهدید، سرقت اموال و تجاوز و تعرض به زنان شوهردار و دختران اقدام کرده بود، خبر داد و گفت که دیوانعالی کشور این حکم را نقض و برای رسیدگی مجدد به شعبه دادگاه ارسال کرده است.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از تسنیم، عباس جعفری دولت آبادی گفت: “متهم «آ.ح» که در تاریخ ۱۹ دی ماه سال ۹۲ به اتهام جعل عنوان، تهدید، سرقت، تجاوز و تعرض به زنان شوهردار و دختران دستگیر شده بود، پس از رسیدگی پرونده اتهامی در شعبه ۱۵ دادگاه انقلاب اسلامی تهران به اعدام محکوم شد”.

وی ادامه داد: “در کیفرخواست صادره برای متهم با عنوان اتهامی افساد فی الارض از طریق ارتکاب اعمال منافی عفت، تعرض و تجاوز به تعدادی از دختران و زنان شوهردار تقاضای مجازات شده بود”.

دادستان تهران اعلام کرد: “دادگاه طی ماده ۲۸۶ قانون مجازات اسلامی مصوب ۱۳۹۲ نامبرده را مفسد فی الارض تشخیص داد و به اعدام محکوم کرد”.

جعفری دولت آبادی خاطرنشان کرد: “دیوان عالی کشور با ایراد نقض تحقیقات، پرونده را به شعبه ۱۵ دادگاه انقلاب اسلامی تهران اعاده کرد تا رسیدگی مجدد صورت گیرد”.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید