خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]
امروز یکشنبه ۱۱ بهمن ۱۳۹۴, 8th of May 2021      آخرين بروز رسانی در ۱۳۹۴/۱۱/۱۱ ساعت ۱۹:۳۹:۱۹

    خانه  > سایر گروهها  >  فرمانده انتظامی تهران: برخورد پلیس در پیست آبعلی فرهنگی است

فرمانده انتظامی تهران: برخورد پلیس در پیست آبعلی فرهنگی است

خبرگزاری هرانا ـ فرمانده انتظامی استان تهران با اشاره به وجود چند مدیریت در اداره پیست اسکی آبعلی، گفت که برخورد پلیس در پیست اسکی آبعلی “فرهنگی” خواهد بود، اما اگر “هنجارشکنی‌هایی” صورت گیرد، برخوردهای جدی‌تر بامتخلفان انجام می‌شود.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از ایسنا، سرهنگ ناظری در نشست شورای فرهنگ عمومی شهرستان دماوند که با محوریت رسیدگی به وضع پیست اسکی آبعلی برگزار شد، گفت: “امروزه پیست اسکی آبعلی، میزبان ورزشکاران و علاقمندان زیادی از شهر تهران و استان‌های همجوار است؛ این پیست فضای بسیار مناسبی را برای تفریح و غنی‌سازی اوقات فراغت خانواده‌ها به وجود آورده اما از ناهنجاری‌های آن نمی‌توان چشم‌پوشی کرد”.

این مقام انتظامی با بیان اینکه دستگاه‌های فرهنگی باید در امر ترویج فرهنگ عفاف و حجاب در پیست اسکی آبعلی گام بردارند، افزود: “امروز باید به خوبی بتوانیم از فرصت‌های این پیست استفاده کنیم”.

ناظری ادامه داد: “مطمئنا باید اقداماتی در پیست اسکی آبعلی انجام شود تا جان خانواده‌ها و فرزندان آنها به خطر نیفتد؛ پلیس نیز تمام توان خود را برای این منظور به کار گرفته است”.

وی بیان کرد: “بنا بر دستور فرمانده نیروی انتظامی با ناهنجاری‌ها برخورد جدی خواهد شد؛ مسئولان از این نظر دغدغه‌ای نداشته باشند”.

فرمانده انتظامی ویژه شرق استان تهران گفت: “برخورد پلیس در پیست اسکی آبعلی فرهنگی خواهد بود، اما اگر هنجارشکنی‌هایی صورت گیرد، برخوردهای جدی‌تر بامتخلفان انجام می‌شود”.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید