خبرگزاری هرانا

    خانه  > سایر گروهها  >  فدراسیون کاراته: شرایط آویشن باقری با سایر کاراته‌کاها یکسان است

فدراسیون کاراته: شرایط آویشن باقری با سایر کاراته‌کاها یکسان است

خبرگزاری هرانا ـ فدراسیون کاراته در واکنش به خبر منتشر شده در خصوص اخراج آویشن باقری از تیم کاراته‌کا به دلیل ناپدید شدن برادرش اعلام کرده که این موضوع صحت ندارد و شرایط آویشن باقری با سایر کاراته‌کاها یکسان است.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از میزان، در متن ارسالی فدراسیون کاراته آمده است: “هیچ یک از مسئولین فدراسیون در این رابطه که خواهر کاراته‌کای مذکور به دلیل عدم بازگشت برادرش اخراج شده، اظهارنظری نکرده و اساسا این موضوع ارتباطی با تیم ملی بانوان و تمام کاراته‌کاهایی که شانس پوشیدن پیراهن تیم ملی را دارند، ندارد. لذا مؤکدا تصریح می‌گردد معیار فدراسیون برای تیم ملی، مسابقات انتخابی و رعایت عدالت و نهایت نظر کمیته فنی فدراسیون است و بر همین معیار، خانم آویشن باقری از شرایط یکسان همچون سایر کاراته‌کاها برخوردار است.”

فدراسیون کاراته همچنین اعلام کرده که آقای آروین باقری به صورت شخصی برای حضور در مسابقات کاراته‌وان پاریس اقدام کرده و دارای ویزای یک ماهه بوده است لذا تا پایان مدت مقرر ویزا اظهار نظر درباره وی، چیزی جز گمانه‌زنی رسانه‌ای نیست ولی فدراسیون کاراته در راستای وظایف قانونی خود با بهره از پتانسیل‌های موجود تلاش می‌کند تا مشکل پیش‌آمده را رفع نموده و نامبرده به ایران بازگردد.

این در حالی است که محمدعلی مردانی سرپرست دبیری فدراسیون کاراته پس از این اتفاق، روز چهارم بهمن در مصاحبه با یکی از رسانه‌ها گفت: “تصمیم باقری به ضرر خانواده‌اش تمام شد”.

همچنین در این گفتگو سرپرست دبیری فدراسیون به صراحت اعلام کرد: “آویشن باقری خواهر آروین کاراته‌کا است و در آینده حتما با اتفاقاتی که رخ داده او نیز با مشکل مواجه خواهد شد. به هر حال خانواده آروین باقری یک خانواده کاراته‌ای هستند که این اتفاق قطعا برای آنان مشکل‌ساز خواهد شد.”

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید