خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > کارگران, کودکان  >  مرگ خاموش کارگر ۱۷ساله در مغازه خشکشویی

مرگ خاموش کارگر ۱۷ساله در مغازه خشکشویی

خبرگزاری هرانا ـ سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از مرگ یک جوان ۱۷ ساله به دلیل انتشار گاز در مغازه خشک شویی خبر داد.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از مهر، سید جلال ملکی درباره جزئیات این حادثه مرگبار گفت: “ساعت ۹:۲۲ صبح امروز وقوع حادثه گازگرفتگی در خیابان سهروردی، خیابان ابن یمین به سامانه آتش نشانی شهر تهران اعلام شد و بلافاصله گروه نجات ۱۳ برای امدادرسانی به محل حادثه اعزام شد”.

وی گفت: “با حضور آتش نشانان در محل حادثه مشخص شد در یک مغازه خشک شویی به وسعت ۲۰ متر حادثه گاز گرفتگی به وقوع پیوسته و طی آن جوان ۱۷ ساله ای که شبها در این مغازه می ماند، بیهوش در کف مغازه افتاده است. با حضور عوامل اورژانس در محل حادثه، متاسفانه مرگ جوان ۱۷ ساله تائید شد و جسد وی برای انجام معاینات دقیق به پزشکی قانونی منتقل شد”.

ملکی گفت: “به دلیل بسته بودن در و پنجره ها و همچنین استفاده از بخاری بدون دودکش و ماده شیمیایی که برای شستشوی البسه در این مغازه استفاده می شد، این جوان جان خود را از دست داد”.

وی به شهروندان توصیه کرد: “از بخاری های بدون دودکش در فضای بسته و بدون جریان هوا به هیچ وجه استفاده نکنند تا شاهد وقوع چنین حوادث دردناکی نباشیم”.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید