خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > زندانیان  >  تکذیب حضور شاکی خصوصی در پرونده؛ سوشا مکانی به بند عمومی منتقل شد

تکذیب حضور شاکی خصوصی در پرونده؛ سوشا مکانی به بند عمومی منتقل شد

خبرگزاری هرانا ـ سوشا مکانی دروازه بان تیم فوتبال پرسپولیس تهران راهی بند عمومی زندان اوین در ندامتگاه یک شد. وکیل این فوتبالیست وجود شاکی خصوصی را در یکی از پرونده‌های وی تکذیب کرد.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از میزان، یک منبع آگاه قضایی با تایید این خبر اظهارداشت: “مکانی از روزی که بازداشت شد در قسمت قرنطینه زندان اوین حضور داشت ولی امروز راهی بند عمومی شد”.

وی افزود: “متاسفانه برخی افراد از آزادی مکانی خبر دادند که این خبر صحت ندارد. اینکه مکانی بخواهد آزاد شود تنها با دستور بازپرس پرونده انجام خواهد شد”.

این منبع آگاه ادامه داد: “وکیل مکانی به قرار وی اعتراض داشته و دادگاه باید آن را بررسی کند اما در صورتی‌که دادگاه نیز رای به آزادی او بدهد، تنها پس از امضای بازپرس وی آزاد خواهد شد”.

وی گفت: “تعجب می‌کنم که چرا برخی از افراد بدون اطلاعات در این خصوص صحبت انجام می‌دهند. فعلا خبری از آزادی سوشا نیست و تاکنون حضور وی تا روز شنبه در زندان اوین قطعی بوده و در چنین مواردی حتی تا ۳ ماه نیز قرار موقت بازداشت می‌تواند ادامه داشته باشد”.

لازم به ذکر است، بهنام علی محمدی وکیل این فوتبالیست نیز در خصوص اینکه برخی از رسانه‌ها عنوان کردند که سوشا مکانی دروازه‌بان تیم فوتبال پرسپولیس ۶ شاکی خصوصی دارد، گفت: “این مسئله را مجدداً تکذیب می‌کنم. موکل من هیچ شاکی خصوصی در پرونده‌ کلاسه شعبه ۱۲ بازپرسی دادسرای فرهنگ و رسانه ندارد”.

آقای علی‌محمدی درباره‌ی حضور شاکی خصوصی در پرونده‌ی احتمالی جداگانه اظهارنظری نکرده است.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید