خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > کارگران  >  مرگ یک گارگر حین کار در مشهد

مرگ یک گارگر حین کار در مشهد

خبرگزاری هرانا ـ یک کارگر شهرداری در حین کار و در پی وقوع تصادف زنجیره ای در مشهد جان خود را از دست داد.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از ایلنا، معاون عملیات سازمان آتش نشانی مشهد از مرگ کارگر شهرداری در پی وقوع تصادف زنجیره‌ای در این شهر خبر داد.

مهدی رضایی، معاون عملیات سازمان آتش نشانی مشهد با اعلام این خبر افزود: “این حادثه حوالی ساعت ۱۵: ۳بامداد امروز (دوازدهم دی) در بلوار صدمتری حدفاصل شهرک نیروی هوایی و میدان شهید عباسپور مشهد رخ داد”.

وی گفت: “در این تصادف دو دستگاه کامیون به علت نامعلوم با یکدیگر برخورد کردند و کامیون دیگری نیز که در این مسیر در حرکت بود به منظور پیشگیری از برخورد با این کامیون‌ها از مسیر منحرف و با ستون کنار جاده برخورد کرد”.

وی اظهار کرد: “یک خودرو تریلی نیز در این مسیر کنترل خود را از دست داده و به کارگر شهرداری که مشغول پاکسازی و رفت و روب بود برخورد کرد”.

رضایی با بیان اینکه این کارگر در دم جان خود را از دست داد گفت: “در پی برخورد این چهار دستگاه خودرو سنگین، شش دستگاه خودرو سواری نیز شامل چهار دستگاه وانت، یک خودرو پژو و یک دستگاه پراید از مسیر منحرف و با یکدیگر برخورد کردند”.

وی تصریح کرد: “چهار نفر از پنج سرنشین خودرو پراید نیز در این حادثه مصدوم و به بیمارستان اعزام شدند”.

معاون عملیات سازمان آتش نشانی مشهد تاکید کرد: “پس از ایمن سازی محل و انتقال خودرو‌ها به مکان امن، جسد کارگر شهرداری نیز تحویل نیروی انتظامی حاضر در محل شد”.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید