خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > اعدام  >  یک زندانی در زندان مرکزی قزوین اعدام شد

یک زندانی در زندان مرکزی قزوین اعدام شد

خبرگزاری هرانا – زندانی ۲۶ ساله پس از گذشت ۷ سال، از وقوع قتل، سحرگاه امروز در زندان مرکزی قزوین اعدام شد.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، دادستان قزوین گفت: “تبعه‌ی افغانستانی که ۷ سال پیش در پی یک درگیری، همکار ۱۶ ساله‌اش را به طرز هولناکی به قتل رسانده و متواری شده بود، سحرگاه امروز در زندان مرکزی قزوین قصاص شد”.

حجت الاسلام صادقی نیارکی افزود: “خبر گم شدن مقتول در سال ۹۰ از سوی برادرش به دادسرای شهرستان البرزاعلام شد که دو سال است از وی خبری نیست”.

وی ادامه داد: “شاکی در اظهاراتش از مظنونی به نام «ع» که در روستای حصارخروان در یک کارگاه کار می‌کرد، نام برد”.

حجت الاسلام صادقی نیارکی افزود: “پس از آغاز کار پلیس  برای شناسایی و دستگیری مظنون ،ردپایی از او در قشم پیدا شد  و پلیس نیز مظنون را دستگیر کرد”.

دادستان قزوین  گفت: “متهم در اعترافات خود گفته است با مقتول شوخی می‌کردم که او ناراحت شد و چوبی را به سمت من پرت کرد و من هم با عصبانیت و چوب را  به سمت او پرتاب کردم که به سر و گردنش برخورد کرد و به زمین افتاد”.

وی  در ادامه افزود: “این قاتل در ادامه بازجویی درباره‌ی نحوه قتل گفت : پس از درگیری با مقتول، او را با سیم خفه و سپس دفنش کردم”.

وی اضافه کرد: “کارآگاهان با راهنمایی قاتل، محل دفن جسد را شناسایی و جسد را کشف کردند”.

حجت الاسلام صادقی نیارکی افزود: “پس از اعتراف متهم به قتل، اولیای دم تقاضای قصاص وی را کردند و شعبه دوم دادگاه کیفری استان نیز با توجه به مدارک و شواهد حکم بر قصاص متهم‌ را صادر کرد و این حکم از سوی شعبه‌ی سی و سوم دیوان عالی کشور اجرا شد”.

دادستان قزوین گفت: “به دنبال درخواست قصاص قاتل از سوی اولیای دم مقتول و اعلام بلامانع بودن اجرای حکم توسط ریاست محترم قوه قضاییه، قاتل ۲۶ ساله پس از گذشت ۷ سال از وقوع قتل، سحرگاه امروز در زندان مرکزی قزوین به اجرا درآمد”.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید