خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > زنان  >  تیراندازی با تفنگ بادی به زنان در شهرستان کنگان

تیراندازی با تفنگ بادی به زنان در شهرستان کنگان

خبرگزاری هرانا – دادستان شهرستان کنگان از تعرض یک جوان ۲۶ ساله به نام «ع. خ» به سه زن کنگانی خبر داد.

 به گزارش هرانا به نقل از وبسایت پیغام؛ شعبان کاویان پور گفت: این جوان با یک قبضه تفنگ بادی ۴٫۵ اقدام به تیراندازی به سمت شماری از زنان کنگانی طی دو هفته گذشته کرده بود که با پیگیری های مختلف و اقدامات پلیس، شخص مذکور را در عملیاتی دستگیر و تحت بازجویی قرار دادیم.

وی در گفتگو با ثلاث افزود: این فرد تحت بازجویی عنوان کرد که شخصاً با خودرو پژو ۴۰۵ در محل حاضر شده و افراد مورد نظر را از پشت مورد اصابت ساچمه تفنگ بادی قرار می داده و فوراً از صحنه متواری می شده است.

دادستان کنگان با بیان اینکه شخص مذکور تحت بازجویی نسبت به تائید اتهاماتش، اقرار کرده، گفت: پلیس در عصر سومین بار از تکرار این اتفاق که در خیابان ثبت اسناد شهر کنگان رخ می دهد؛ با پیگیری سرنخ ها، ضارب را کمتر از یک ساعت شناسایی و پس از تعقیب، او را دستگیر می نماید.

کاویان پور با بیان اینکه فرد مذکور دارای سابقه کیفری است، افزود: این شخص قبلاً به دلیل رابطه نامشروع دستگیر شده و در این خصوص دارای پرونده محکومیت کیفری است.

کاویان پور اظهار داشت: هم اکنون فرد نامبرده با اتهام ایجاد مزاحمت خیابانی برای بانوان و ضرب و جرح عمدی، با قرار وثیقه راهی زندان شد.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید