خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > اندیشه و بیان  >  شکایت قطعی۵۰ نماینده از مطهری

شکایت قطعی۵۰ نماینده از مطهری

خبرگزاری هرانا – عضو هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان مجلس شورای اسلامی از اعلام وصول شکایت ۵۰ نماینده مجلس از علی مطهری در جلسه اخیر این هیئت خبر داد.

به گزارش هرانا، عوض حیدرپور عضو هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرگزاری تسنیم؛ با اشاره به بررسی شکایت ۵۰ تن از نمایندگان مجلس از علی مطهری، به دلیل نطق‌اش در جلسه علنی روز یکشنبه گذشته، گفت: این شکایت در جلسه روز چهارشنبه گذشته این هیئت اعلام وصول شد.

وی افزود: با توجه به اینکه این گزارش در جلسه اخیر هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان مجلس اعلام وصول شده است، بنابراین بررسی جزئیات آن به جلسات بعدی این هیئت موکول شده است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، علی مطهری نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در نطق می‌ان‌دستور خود در جلسه علنی روز یکشنبه ۲۱ دی‌ماه، حصر سران جنبش سبز را خلاف اصول متعدد قانون اساسی دانسته بود که این سخنان وی با اعتراض نمایندگان مردم در خانه ملت مواجه شد، به دنبال آن، صفر نعیمی‌رز سخنگوی فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس در گفت‌وگویی با خبرنگار پارلمانی تسنیم گفته بود که ۵۰ تن از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در واکنش به اظهارات علی مطهری درباره حصر سران فتنه و سخنانش در صحن علنی مجلس، شکایتی را به هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان مجلس ارائه کردند.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید