خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > slide, اعدام  >  حکم اعدام یکی از عوامل حادثه گلپایگان اجرا شد

حکم اعدام یکی از عوامل حادثه گلپایگان اجرا شد

خبرگزاری هرانا – حکم اعدام تنها بازمانده از عوامل حادثه گلپایگان در استان اصفهان، که به کشته شدن سه نیروی انتظامی و دو شهروند انجامید بامداد چهارشنبه در محل وقوع جنایت به اجرا درآمد.

به گزارش هرانا به نقل از ایرنا؛ این فرد یکی از سه سارق مسلح و از عاملان حادثه ششم دی ماه در گلپایگان بود که شناسایی و دستگیر شد.

این سه سارق که پیشینه ۱۰ فقره سرقت مسلحانه در پرونده آن‌ها وجود داشت، دی ماه گذشته در درگیری مسلحانه با نیروی انتظامی شهرستان گلپایگان، سه تن از مأموران این نیرو و دو نفر از مردم را به شهادت رساندند، یکی از این سارقان در جریان درگیری کشته و دو نفر دیگر متواری شدند.

سرانجام در یازدهم دی ماه محل اختفای این دو فراری در اطراف اصفهان شناسایی و در عملیات پلیسی، دومین نفر از سارقان پس از مقاومت مسلحانه کشته و نفر سوم دستگیر شد که امروز به دار آویخته شد.

رییس دادگستری گلپایگان پس از اجرای این حکم به خبرنگار ایرنا گفت: تنها عامل بازمانده این جنایت بلافاصله پس از دستگیری در اختیار دستگاه قضایی قرار گرفت و با تلاش مراجع قضایی، پرونده بسرعت رسیدگی و منتهی به صدور رأی شد و حکم ضارب به عنوان محارب و مفسد فی الارض صادر و قطعی شد.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید