خبرگزاری هرانا
امروز سه شنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۳, 14th of December 2018      آخرين بروز رسانی در ۱۳۹۳/۱۱/۱۴ ساعت ۱۹:۳۹:۴۳

    خانه  > سایر گروهها  >  بازداشت ۴۶ دختر و پسر در یک پارتی مختلط

بازداشت ۴۶ دختر و پسر در یک پارتی مختلط

خبرگزاری هرانا – سپاه پاسداران و نیروی انتظامی در یک عملیات مشترک ۴۶ پسر و دختر را در شهرستان نظرآباد استان البرز به اتهام شرکت در یک مهمانی بازداشت کردند.
به گزارش هرانا، سایت تیتر یک از سایت‌های خبری کرج ضمن انتشار خبر بازداشت ۴۶ دختر و پسر، از قول «یک مقام مطلع» نوشته است: «در پی اخبار رسیده به اطلاعات سپاه و پلیس امنیت شهرستان نظرآباد در یک عملیات مشترک بین سپاه و نیروی انتظامی ۲۲ دختر و۲۴ پسر» بازداشت شدند.

«این مقام مسئول» که حاضر به انتشار نام خود نشده است «همزمانی» مهمانی آن‌ها با «شب وفات حضرت معصومه» را یکی از اتهام این دختران و پسران عنوان کرده و به سایت تیتر یک گفته است: «همزمان با شب وفات حضرت معصومه عده ایی از دختران و پسران با وقاحت تمام اقدام به برگزاری مجلس پارتی مختلط، رقص و آواز و خوردن مشروب کردند.»
همین مقام مسئول گفته است که این مهمانی «مورد اعتراض بسیاری از غیرتمندان و دوستداران اهل بیت» قرار گرفته و به همین دلیل اطلاعات سپاه و پلیس امنیت نظرآباد «با اقتدار تمام» با شرکت کنندگان در این منهمانی برخورد و آن‌ها را بازداشت کرده‌اند.

به نوشته تیتر یک همین مقام مسئول با اشاره به اینکه «از محل برگزاری این پارتی چند لیتر مشروب الکلی هم کشف و ضبط» شده، گفته است: هرگونه اقدام مجرمانانه افراد که باعث برهم زدن نظم عمومی جامعه می‌شود محکوم و «با آن‌ها برخورد می‌شود.»

این مقام مسئول به زمان دقیق بازداشت ۴۶ دختر و پسر و جزئیات بیشتر درباره بازداشت و وضعیت فعلی آن‌ها اشاره نکرده است.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید