خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > slide, اعدام  >  صبح چهارشنبه ۲۱ زندانی در استان البرز اعدام خواهند شد

صبح چهارشنبه ۲۱ زندانی در استان البرز اعدام خواهند شد

خبرگزاری هرانا – ۱۵ زندانی در زندان قزلحصار کرج جهت اجرای حکم به سلول انفرادی منتقل شدند. با احتساب ۶ زندانی سنی مذهبی که در رجایی شهر به سلول انفرادی منتقل شدند صبح چهارشنبه قرار است ۲۱ زندانی در استان البرز اعدام شوند.

بنا به اطلاع گزارشگران هرانا، ارگان خبری مجموعه فعالان حقوق بشر در ایران، طی روز جاری (سه‌شنبه ۱۲ اسفند ماه) ۱۵ زندانی محکوم به اعدام با جرایم مربوط به مواد مخدر در زندان قزلحصار کرج به سلول انفرادی منتقل شدند که حکم اعدام در مورد ایشان اجرا شود.

یکی از زندانیان زندان قزلحصار در این خصوص به گزارشگر هرانا گفت: «این زندانیان از سالنهای مختلف واحد ۲ ساعت ۹ و ۳۰ دقیقه صبح به نگهبانی فراخواده و به سلول انفرادی منتقل شدند.»

این منبع همچنین گفت: «این ۱۵ نفر همگی فاقد سابقه کیفری پیش از بازداشت خود بوده‌اند.»

گفتنی است، مسئولان با خانواده این زندانیان تماس گرفته و از ایشان خواسته‌اند که برای ملاقات آخر به زندان قزلحصار مراجعه کنند.

۴ تن از زندانیانی که به سلول انفرادی منتقل شده‌اند از سالن ۳ واحد ۲ بوده‌اند.

گفتنی است، زندان قزلحصار پیش از این ۱۰ چوبه دار داشته است و معمولا زندانیان را در گروههای ۱۰ نفری برای اعدام منتقل می‌کردند.

طی روز جاری در زندان رجایی شهر کرج نیز ۶ زندانی سنی مذهب به سلول انفرادی منتقل شدند تا حکم اعدام در مورد ایشان اجرا شود.

این شش زندانی حامد احمدی، کمال ملایی، جمشید دهقانی، جهانگیر دهقانی، صدیق محمدی و سیدهادی حسینی نام دارند.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید