خبرگزاری هرانا
امروز سه شنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۳, 16th of December 2018      آخرين بروز رسانی در ۱۳۹۳/۱۱/۲۸ ساعت ۵:۵۶:۵۸

    خانه  > slide, زندانیان  >  نگرانی بستگان ارژنگ داوودی و افشین بایمانی از وضعیت ایشان

نگرانی بستگان ارژنگ داوودی و افشین بایمانی از وضعیت ایشان

خبرگزاری هرانا – باوجود گذشت یک ماه از انتقال ارژنگ داوودی و افشین بایمانی به سلول انفرادی بستگان این دو زندانی سیاسی نسبت به وضعیت ایشان ابراز نگرانی می‌کنند.

بنا به اطلاع گزارشگران هرانا، ارگان خبری مجموعه فعالان حقوق بشر در ایران، ارژنگ داوودی و افشین بایمانی روز یک‌شنبه ۲۸ دی ماه از سالن ۱۲ زندان رجایی شهر کرج به سلولهای انفرادی بند سپاه این زندان منتقل شدند.

یک منبع مطلع در این خصوص به گزارشگر هرانا گفت: «گمان می‌کنیم این دو زندانی سیاسی باوجود گذشت یک ماه همچنان در سلولهای انفرادی این بند نگهداری می‌شوند؛ اما از آنجا که در کل این مدت موفق به تماس با بستگان خود نشده‌اند این موضوع نگرانی خانواده‌های این دو زندانی را نسبت به سلامتی ایشان درپی داشته است.»

این منبع همچنین گفت: «ارژنگ داوودی طی چند ماه گذشته پس از ۱۰ سال زندان به اعدام محکوم شده و این موضوع نگرانی‌ها را نسبت به وضعیت وی دوچندان می‌کند. ارژنگ داوودی به بیماری دیابت و چربی خون مبتلاست و این موضوع نیز درصورتی که دارو‌هایش دراختیارش قرار نگیرد می‌تواند خطرات جدی برای وی درپی داشته باشد.»

این منبع همچنین ابراز داشت: «این انتقال در خوشبینانه‌ترین حالت جهت پرونده سازی جدید برای این دوزندانی سیاسی صورت گرفته است.»

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید