خبرگزاری هرانا
امروز شنبه ۱۳ دی ۱۳۹۳, 19th of February 2019      آخرين بروز رسانی در ۱۳۹۳/۱۰/۱۳ ساعت ۱۹:۱۵:۴۱

    خانه  > زندانیان  >  آرش مقدم اصلانپور به یک‌سال زندان دیگر محکوم شد

آرش مقدم اصلانپور به یک‌سال زندان دیگر محکوم شد

خبرگزاری هرانا – شعبه ۱۵ دادگاه انقلاب آرش مقدم اصلانپور را در ارتباط با یورش ماموران امنیتی به بند ۳۵۰ در فروردین ماه سال جاری به یک سال زندان دیگر محکوم کرد. وی پیش‌تر نیز به ۸ سال زندان محکوم شده بود.

به گزارش خبرگزاری هرانا، ارگان خبری مجموعه فعالان حقوق بشر در ایران، صبح روز دوشنبه ۸ دی ماه آرش مقدم اصلانپور در شعبه ۱۵ دادگاه انقلاب به ریاست قاضی صلواتی حاضر و به یک سال زندان دیگر محکوم شد.

این پرونده جدید در ارتباط با یورش ماموران امنیتی به بند ۳۵۰ در فروردین ماه سال جاری برای این زندانی سیاسی تشکیل شده بود.

آرش مقدم اصلانپور پیش‌تر به اتهام توهین به مقدسات، توهین به رهبری و تبلیغ علیه نظام به هشت سال حبس تعزیری محکوم شده بود و با این حساب باید ۹ سال را در زندان سپری کند.

گفتنی است، بر اثر تهاجم به بند ۳۵۰ اوین که توسط عوامل اطلاعات سپاه، وزارت اطلاعات و بیش از یکصدنفر از سربازان گارد سازمان زندان‌ها صورت گرفت زندانیان بند ۳۵۰ با باتوم و… مورد ضرب و جرح قرار گرفتند که بیش از سی تن از آنان مجروح و مضروب شدند و دستکم چهارتن از زندانیان سیاسی به دلیل خونریزی و شکستگی به بیمارستان خارج از زندان جهت مداوا منتقل شده بودند.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید