خبرگزاری هرانا

    خانه  > اندیشه و بیان  >  انتشار اخبار و عکس‌های رئیس دولت اصلاحات دلیل توقیف بهارنیوز بود

انتشار اخبار و عکس‌های رئیس دولت اصلاحات دلیل توقیف بهارنیوز بود

خبرگزاری هرانا – مدیرمسئول سایت بهارنیوز انتشار اخبار و عکس‌های رئیس دولت اصلاحات را دلیل توقیف این سایت دانست و تاکید کرد: اخباری که ما پوشش دادیم انتشار اخبار مربوط به درگذشت دختر آیت‌الله خاتمی بود که رهبر هم در این رابطه پیامی صادر کردند.

به گزارش هرانا، منصور قنواتی در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا، در خصوص فیلتر شدن سایت بهارنیوز گفت: گویا ساعت ۱۲ دیشب از سوی دادستانی تهران به شرکت پشتیبانی سرور و هاستینگ تماس گرفته شده و گفته‌اند سایت را از دسترس خارج کنید. مسئول پشتیبانی نیز به من این مسئله را اطلاع داد.

وی درخصوص دلیل از دسترس خارج شدن سایت بهارنیوز اظهار داشت: گویا دلیل این امر انتشار اخبار و عکس‌های رئیس دولت اصلاحات بوده است.

مدیرمسئول سایت بهارنیوز با بیان اینکه حکمی به صورت رسمی هنوز به من ابلاغ نشده است، تصریح کرد: در تماسی که با معاون دادستان تهران داشتم ایشان به شکل شفاهی این حکم را به بنده ابلاغ کردند.

قنواتی ادامه داد: ارزیابی که ما از صحبت‌های مقامات قضایی داشتیم این بوده که نباید سخنرانی‌ها و مواضع رئیس دولت اصلاحات را منتشر کنیم و ما نیز طی چند روز گذشته تنها اخبار مربوط به درگذشت خواهر ایشان را پوشش خبری دادیم که مقام معظم رهبری نیز در این رابطه پیامی صادر کردند.

این فعال رسانه‌ای در پایان خاطرنشان کرد: در روزهای آینده قرار بود چهارمین سالگرد شروع به کار سایت را جشن بگیریم اما متاسفانه این سالگرد با توقیف سایت مصادف شد.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید