خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]
امروز چهارشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۴, 19th of September 2020      آخرين بروز رسانی در ۱۳۹۴/۰۲/۳۰ ساعت ۱۲:۴۶:۰۴

    خانه  > زندانیان, کارگران  >  ادامه بازداشت کارگران و فعالین کارگری

ادامه بازداشت کارگران و فعالین کارگری

خبرگزاری هرانا ـ با گذشت نزدیک به چهل روز از بازداشت دو فعال کارگری آرام و فواد زندی، هنوز از وضعیت نامبردگان خبری دردست نیست و سرنوشت این دوفعال کارگری در پاره ای از ابهام قرار دارد.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از کمیته هماهنگی، طبق گزارش دریافتی، خانواده این فعالین روز دو شنبه ۲۸ اردیبهشت ۹۴ جهت پی گیری وضعیت آنها، به بازپرسی شعبه ۵ دادگاه انقلاب مراجعه  و خواستار روشن شدن وضعیت ان ها شدند که قاضی پرونده به خانواده نامبردگان گفته است تاریخ بازداشت را به مدت یک ماه دیگر تمدید خواهد کرد.

آرام وفواد زندی در روز ۲۵ فروردین، توسط نیروهای اطلاعاتی بازداشت شده و تا به امروز خبری از آنان در دست نیست، لازم به ذکر است که خانواده این فعالین به خاطر بی خبری از وضعیت فرزندان شان، در شرایط بسیارسخت و نگران کننده ای به سر می برند.

همچنین محمود صالحی و پدرام نصرالهی که در روزهای ۸ و۹ اردیبهشت در آستانه روز جهانی کارگر توسط نیروهای لباس شخصی و اطلاعاتی با رفتن به خانه هایشان بازداشت شدند، هم چنان وضعیت نا مشخصی دارند و در سلول های اداره اطلاعات شهرستان سنندج به سر می برند، بر اساس برخی گزارشات دریافتی این افراد را تنها به جرم برخی فعالیت های کارگری و عضویت در کمیته هماهنگی برای کمک به ایجاد تشکل های کارگری تاکنون در بازداشت نگه داشته اند.

 

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید