خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]
امروز چهارشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۴, 4th of August 2020      آخرين بروز رسانی در ۱۳۹۴/۰۲/۳۰ ساعت ۱۱:۰۷:۳۳

    خانه  > زندانیان  >  بازگشت نصور نقی پور و نادر جانی به بند ۳۵۰ اوین

بازگشت نصور نقی پور و نادر جانی به بند ۳۵۰ اوین

خبرگزاری هرانا ـ نصور نقی پور و نادر جانی، دو تن از زندانیان سیاسی دوشنبه و سه شنبه شب، با پایان مدت مرخصی به بند ۳۵۰ اوین بازگشتند.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از کلمه، دو زندانی سیاسی بند ۳۵۰ اوین که هفته گذشته به مرخصی آمده بودند، به زندان بازگشتند.

نادر جانی هم سه شنبه شب به دنبال تمدید نشدن مرخصی اش به زندان بازگشت.

نادر جانی که آسیب دیده جنگ است و از عوارض ناشی از مجروحیت جنگی رنج می برد، در روزهای قبل از مرخصی، شرایط دشواری را سپری کرده و به بیمارستان منتقل شده بود.

نادر جانى از فعالان سیاسى اصلاح طلب همدان که چندى پس از عاشوراى ٨٨ از سوى اطلاعات همدان بازداشت شده بود، از اسفند سال ۹۱ جهت اجراى حکم در زندان اوین به سر می برد، وی که از مجروحان جنگ ایران و عراق است از عوارض ناشی از مجروحیت جنگی رنج می برد، در روزهای گذشته نیز شرایط دشواری را سپری کرده و به بیمارستان منتقل شده بود، آقای جانی از سوی شعبه ی ۱۵ دادگاه انقلاب تهران، به ریاست قاضی صلواتی، به تحمل سه سال حبس تعزیری محکوم شده است.

نصور نقی پور وبلاگ نویس، روزنامه نگار و فعال حقوق بشر، از سوی شعبه ۲۶ دادگاه انقلاب تهران به ریاست قاضی پیر عباسی، به اتهام عضویت در مجموعه فعالان حقوق بشر در ایران و تبلیغ علیه نظام به هفت سال حبس محکوم شده است.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید