خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > حقوق آکادمیک  >  بسیج دانشجویی رئیس دانشگاه آزاد را تهدید به انجام وظیفه انقلابی کرد

بسیج دانشجویی رئیس دانشگاه آزاد را تهدید به انجام وظیفه انقلابی کرد

خبرگزاری هرانا ـ بسیج دانشجویی برخی دانشگاه‌های آزاد اسلامی با ارسال نامه‌ای به ریاست دانشگاه آزاد اسلامی، از آن‌چه که «تلاش برای یارگیری سیاسی و حزبی با سوءاستفاده از احساسات پاک دانشجویان در راستای منافع برخی قدرت‌طلبان» خوانده شده، انتقاد کرده اند.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از سحام، بسیج دانشجویی دانشگاه‌های آزاد اسلامی واحدهای ورامین، شهرری، اسلامشهر، شهرقدس، رباط کریم، پرند، دماوند، فیروزکوه، قیامدشت، رودهن، پردیس، شهریار، سماء اندیشه، ملارد و صفادشت،در نامه خود از «ایجاد ممنوعیت کنترل و نظارت بر فضای فرهنگی دانشگاه بدون تهیه و تدوین جایگزینی مناسب» نیز انتقاد کرده و ادعا نموده که «فضای فرهنگی موجود»، دانشگاه‌ها را به سمت «قهقرا» سوق می‌دهد.

این تشکل بسیجی هم‌چنین از «سفرهای غیرضروری خارجی به بهانه سفرهای کاری توسط خویشاوندان درجه یک» رئیس دانشگاه آزاد اسلامی که پول آن «با خون دل دانشجویان» فراهم می‌شود نیز انتقاد کرده است.

این بسیجیان در پایان نامه خود به سیدحمید میرزاده تهدید کرده‌اند که «در صورت ادامه این روند ناصحیح و عدم عمل به تکلیف از سوی مسئولین امر برای نظارت بر این دانشگاه، طبق بند «م» وصیت‌نامه امام به صورت میدانی به وظیفه انقلابی خود عمل خواهند کرد.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید