خبرگزاری هرانا
امروز سه شنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۴, 23rd of January 2019      آخرين بروز رسانی در ۱۳۹۴/۰۲/۲۲ ساعت ۱۳:۵۲:۰۳

    خانه  > سایر گروهها  >  کشته شدن یک سرباز وظیفه در شهرستان بانه

کشته شدن یک سرباز وظیفه در شهرستان بانه

خبرگزاری هرانا ـ ستوان وظیفه به نام یاسین خدیجی، از ماموران پاسگاه «سبدلوی» بانه، روز یک‌شنبه، ۲۰ اردیبهشت، بر اثر «تیراندازی افراد نا‌شناس» کشته شده است.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از صداوسیمای کردستان، حمیدرضا اکبری، فرمانده انتظامی، گفت که این سرباز نیروی انتظامی «در محور بانه- سقز» و حین کنترل خودروهای عبوری «به علت تیراندازی افراد نا‌شناس» مجروح شده و پس از انتقال به بیمارستان درگذشته است.

لازم بذکر است، وب‌سایت «فرات»T اطلاعیه‌ای منتسب به «نیروی مدافع زنان شرق کردستان، ه. پ. ژ»، از گروه‌های زیرمجموعه پژاک را منتشر کرده که در آن آمده است که نیروهای این گروه در عصر روز ۱۹ اردیبهشت در مسیر سقز ـ بانه به یک مرکز ایست ‌بازرسی نیروی انتظامی حمله کرده‌اند و در نتیجه آن «دو» مأمور کشته شده و «یک» مامور زخمی شده است.

گروه «نیروی مدافع زنان شرق کردستان، ه. پ. ژ» ضمن محکوم کردن به گفته این گروه «قتل» فریناز خسروی در مهاباد تاکید کرده که این حمله با هدف «هشدار» به جمهوری اسلامی ایران به دلیل عملکردش «علیه زنان» انجام شده است.

در پی مرگ فریناز خسروانی، از کارکنان هتل تارای مهاباد، در تعدادی از وب‌سایت‌های محلی و صفحات خبری در شبکه‌های اجتماعی مانند فیس‌بوک این ادعا مطرح شد که وی برای جلوگیری از تعرض جنسی «یک مأمور امنیتی» به خود از پنجره یکی از طبقات این هتل به بیرون پریده و جان داده‌ است.

فریناز خسروانی طی حادثه ایی از هتلی در مهاباد سقوط کرد و جان خود را از دست داد.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید