خبرگزاری هرانا
امروز سه شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۳, 15th of December 2018      آخرين بروز رسانی در ۱۳۹۳/۱۲/۰۵ ساعت ۱۹:۲۸:۵۳

    خانه  > زندانیان  >  معصومه ابتکار: دولت تلاش خود را برای رفع حصر انجام می دهد

معصومه ابتکار: دولت تلاش خود را برای رفع حصر انجام می دهد

خبرگزاری هرانا – رئیس سازمان محیط زیست با تاکید بر اینکه مهم‌ترین آزمون ما این است که پاسخگوی مسئولیت خودباشیم، گفت: دولت تلاش خود را برای رفع تمام حصر‌ها و ایجاد فضای باز سیاسی می‌کند ولی این در اختیار روحانی نیست و قوای مختلف باید همکاری کنند.

به گزارش هرانا به نقل از خبرگزاری فارس؛ معصومه ابتکار رئیس سازمان محیط زیست در جشن سیاسی انجمن اسلامی دانشگاه شریف گفت: دروغ مبنای فساد و اختلاس و تقلب است، انجمن‌های اسلامی دروغ نگفتند به مردم ولو اینکه منحلشان کردند.

وی افزود: دولت تلاش خود را برای رفع تمام حصر‌ها و ایجاد فضای بازسیاسی می‌کند ولی این در اختیار روحانی نیست و قوای مختلف باید همکاری کنند.

به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری فارس، معصومه ابتکار رئیس سازمان محیط زیست در جشن سیاسی انجمن اسلامی دانشگاه شریف گفت: دروغ مبنای فساد و اختلاس و تقلب است، انجمن‌های اسلامی دروغ نگفتند به مردم ولو اینکه منحلشان کردند.

وی افزود: دولت تلاش خود را برای رفع تمام حصر‌ها و ایجاد فضای بازسیاسی می‌کند ولی این در اختیار روحانی نیست و قوای مختلف باید همکاری کنند.

وی با بیان اینکه اگر امروز دوباره ندای احزاب مختلف و تنوع صدای سیاسی را می‌شنویم حاصل صبر دانشجویان است، اضافه کرد: انجمن اسلامی هویت خود را حفظ کرده و شکل‌گرفتن دوباره انجمن‌های اسلامی با‌‌ همان آرمان‌های اصیل را گرامی می‌داریم.

رئیس سازمان محیط زیست اظهار داشت: اعتقاد داریم به فضایی که همه صداهای دانشجویان طیف‌های مختلف همه در کنار هم در چارچوب قانون فعالیت کنند. بدور از احساسات کور حرکت کنیم، جامعه نیازمند منطق است.

ابتکار تصریح کرد: نقد را برای دشمنی و کینه پراکنی انجام ندهیم. نقد را برای اصلاح انجام بدهیم، حتماً قدرت را نقد کنیم. این خط مشی انجمن اسلامی بوده است.

انجمن هم دولت‌های هم سو و هم غیر هم سو را نقد کرده است اما دولت‌هایی که با انجمن همسو نبودند فضایی برای نقد نمی‌گذاشتند.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید