خبرگزاری هرانا

    خانه  > زنان  >  هشدار انصار حزب‌الله به دولت: در ورزشگاه آزادی زلزله به پا خواهیم کرد

هشدار انصار حزب‌الله به دولت: در ورزشگاه آزادی زلزله به پا خواهیم کرد

خبرگزاری هرانا – ارگان رسمی انصار حزب‌الله با هشدار نسبت به صدور مجوز حضور زنان در ورزشگاه‌‌ها از سکوت «عماریون» که آنها را «جماعت ابن‌الوقت» خوانده به شدت انتقاد کرده است.

به گزارش هرانا به نقل از دیگربان؛ نشریه «یالثارات‌الحسین» با انتشار متنی تهدید آمیز اعلام کرده نیروهای حزب‌الله در صورت حضور زنان در سالن ۱۲ هزار نفری مجموعه آزادی در این ورزشگاه «زلزله» به راه خواهند انداخت.

این نشریه افزوده دولت حسن روحانی «تمام اهتمام» خود برای زیر پا گذاشتن «شرع مقدس» را به کار گرفته و پیش می‌رود و رسانه‌های «فاسد» از این روند حمایت حمایت می‌کنند و هورا می‌کشند.

«یالثارات‌الحسین» از سکوت رسانه‌های مدعی ارزش‌مداری که در «سوراخ رخوت کز کرده‌اند» نیز به شدت انتقاد کرده و «عماریون» حامی علی خامنه‌ای را جماعتی «ابن‌الوقت» خوانده است.

این هفته‌نامه نوشته «جماعت سردرگم» {عماریون} در بهترین تحلیل خود مدعی هستند که جریان حامی ورود زنان به ورزشگاه، به دنبال دو قطبی کردن جامعه و گرفتن ماهی سیاسی از آن هستند.

در این متن آمده اما حزب‌الله به سیاق سابق٬ راه را از جریان‌های «باطل» جدا کرده و به دولت روحانی نسبت به ورود زنان به ورزشگاه‌ها هشدار می‌دهد.

انصار حزب‌الله اعلام کرده آماده است در ۲۹ خرداد امسال وقایع ۱۶ اردیبهشت سال ۱۳۹۳ را تکرار کند.

براساس اعلام مقام‌های دولتی ۲۹ خرداد امسال قرار است حضور زنان در ورزشگاه‌ها به رسمیت شناخته شود.

انصار حزب‌الله ۱۷ اردیبهشت سال ۱۳۹۳ تجمعی بدون مجوز مقابل وزارت کشور در میدان فاطمی برگزار کرد که در آن زمان جنجال‌های زیادی به همراه داشت.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید