خبرگزاری هرانا
امروز یکشنبه ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۴, 19th of December 2018      آخرين بروز رسانی در ۱۳۹۴/۰۲/۱۳ ساعت ۱۵:۴۳:۴۵

    خانه  > اندیشه و بیان  >  دادگاه «مردم امروز» برگزار شد

دادگاه «مردم امروز» برگزار شد

خبرگزاری هرانا – وکیل مدافع مدیر مسئول روزنامه «مردم امروز» از برگزاری جلسه رسیدگی به اتهام این نشریه در شعبه ۷۶ دادگاه کیفری استان تهران خبر داد.

به گزارش هرانا، سیدمحمود علیزاده طباطبایی در گفت‌وگو با خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، گفت: صبح امروز طبق تعیین وقت رسیدگی از سوی شعبه ۷۶ دادگاه کیفری استان تهران، جلسه رسیدگی به پرونده روزنامه مردم امروز برگزار شد.

وی ادامه داد: ‌ کیفرخواست صادره برای این روزنامه در رابطه با انتشار یک عکس بود که دادستانی تهران انتشار آن را توهین به مقدسات عنوان کرد.

وکیل‌مدافع مدیرمسئول روزنامه مردم امروز خاطرنشان کرد: ‌ دفاعیات خود را در رابطه با این موضوع ارائه کردیم و امیدواریم هیات منصفه مطبوعات در این باره منصفانه برخورد کند.

علیزاده طباطبایی همچنین با انتقاد از رسانه‌ای شدن اتهامات مهدی هاشمی، گفت: خواهان برگزاری جلسه رسیدگی به صورت علنی هستیم؛ چرا که معتقدیم وقتی اتهامات موکلم علنی می‌شود، دفاعیات ما نیز باید علنی مطرح شود.

وی تصریح کرد: امیدواریم دادگاه تجدید نظر نسبت به این درخواست ما توجه کند.

وکیل مدافع مهدی هاشمی با بیان اینکه پرونده موکلم هنوز در شعبه ۵۴ دادگاه تجدید نظر قرار دارد، گفت: همچنان منتظر نظر دادگاه تجدید نظر در رابطه با این پرونده هستیم.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید