خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > زنان  >  تبدیل پرونده اسیدپاشی سمیه مهری به قتل عمد

تبدیل پرونده اسیدپاشی سمیه مهری به قتل عمد

خبرگزاری هرانا – طبق اظهارات رییس کل دادگستری استان کرمان، پرونده اسیدپاشی سمیه مهری با توجه به درگذشت این قربانی، از اتهام صدمه، به قتل عمد تغییر می‌یابد.

به گزارش هرانا، یدالله موحد امروز در گفت‌و‌گو با خبرگزاری فارس؛ در پاسخ به این سئوال که آیا با توجه به درگذشت سمیه مهری قربانی اسیدپاشی بر اثر ضایعات ناشی از این جرم تغییری در نوع جرم این پرونده صورت می‌گیرد، اظهار داشت: قطعا این موضوع ماهیت جرم ارتکابی در پرونده اسیدپاشی را تغییر می‌دهد و از جرم صدمه به پرونده قتل عمد تبدیل می‌شود.

وی تصریح کرد: متهمان پرونده اسیدپاشی سمیه مهری تحت تعقیب کیفری قرار گرفته‌اند و با توجه به اینکه فوت این خانم اخیرا روی داده است، پرونده در دستور کار دادگاه کیفری قرار گرفته است.

رئیس کل دادگستری استان کرمان تاکید کرد: این پرونده اسیدپاشی به ‌زودی با عنوان ارتکاب قتل پیگیری می‌شود و مجازات شرعی در مورد این عامل جنایت صورت می‌گیرد.

به گزارش فارس، سمیه مهری به همراه دخترش رعنا چند سال قبل توسط همسرش مورد اسیدپاشی قرار گرفت وی پس از سال‌ها تحمل بیماری چند روز قبل به دلیل از کار افتادگی ریه در اثر زخم‌های ناشی از اسید در یکی از بیمارستان‌های تهران درگذشت.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید