خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > کارگران  >  مرگ دلخراش یک کارگر به دلیل فقدان ایمنى محل کار

مرگ دلخراش یک کارگر به دلیل فقدان ایمنى محل کار

خبرگزاری هرانا – مدیر حوادث و فوریت‌های پزشکی استان اصفهان گفت: کارگر ۳۵ ساله‌ای به هنگام تعمیر پل مکانیزه احمد آباد اصفهان، جان خود را از دست داد.

به گزارش هرانا، غفور راستین در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: ساعت ۱۱ و ۴۰ دقیقه صبح امروز کارگری در حالی که اقدام به تعمیر پل مکانیزه احمد آباد اصفهان می کرد جان خود را از دست داد.

وی بیان داشت: کارگر مذکور در حالی اقدام به تعمیر پل کرده است که در حین تعمیر، عابرین در رفت و آمد بودند و مشخص نیست که چه کسی کلید برق را می‌زند و نیمه بالای تن کارگر در پره‌های پل مکانیزه فرو می‌رود.

مدیر حوادث و فوریت‌های پزشکی استان اصفهان ادامه داد: در این حادثه بدن کارگر دو تکه شده و قسمت بالا تنه در پره‌ها فرو رفته و به پائین کشیده می‌شود و قسمت بالا تنه در بالای پل می‌ماند.

وی افزود: ماموران اورژانس پس از اطلاع ساعت ۱۱ و ۴۷ دقیقه بر سر صحنه حادثه حاضر شدند که با حضور بر سر کارگر حادثه دیده نبض کارگر هنوز می‌زده اما به دلیل اینکه بدن کارگر از هم جدا شده و در داخل پره‌ها فرو رفته بود ماموران نمی‌توانستند بدن کارگر را از داخل پره‌ها بیرون بکشند.

راستین بیان کرد: با وجودی که کدهای مختلف از جمله ماموران آتش نشانی بر سر صحنه حادثه حاضر بودند اما هیچ یک نمی‌توانستند اقدامی برای نجات این کارگر انجام دهند.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید