خبرگزاری هرانا
امروز دوشنبه ۷ دی ۱۳۹۴, 16th of December 2018      آخرين بروز رسانی در ۱۳۹۴/۱۰/۰۷ ساعت ۱۵:۱۸:۲۴

    خانه  > کارگران  >  مرگ یک کارگر حین کار در تبریز

مرگ یک کارگر حین کار در تبریز

خبرگزاری هرانا ـ به دلیل فقدان ایمنی در محیط کار، یک کارگر ۶۰ ساله بر اثر تخریب یک ساختمان زیر آوار گرفتار شد و جان خود را از دست داد، گفتنی است که در این حادثه چهار کارگر دیگر نیز به شدت آسیب دیده اند که تکنسین‌های اورژانس آنها را به بیمارستان منتقل کردند.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از ایسنا، رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی آذربایجان‌شرقی گفت: “صبح امروز(یک‌شنبه) در جریان تخریب یک ساختمان در خیابان گلباد – روبروی کوی ماندانا – جنب دبستان توحید، پنج کارگر که عضو یک خانواده بودند زیر آوار گرفتار شدند”.

روزبه رجائی غفوری اظهار کرد: “ساعت ۹:۵۰ صبح امروز مورد ریزش آوار به سامانه ۱۱۵ گزارش شد”.

وی ادامه داد: “با اعزام تکنسین‌های اورژانس به محل، مرگ کارگر ۶۰ ساله در محل تائید و چهار کارگر دیگر به بیمارستان امام رضا منتقل شدند”.

معاون عملیات سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تبریز و حومه نیز گفت: “این حادثه ساعت ۹:۳۵ صبح امروز به سامانه ۱۲۵ گزارش شد و طی آن عوامل آتش‌نشانی ایستگاه ۱۲ به محل اعزام و با توجه به گستردگی حادثه، درخواست نیروهای پشتیبانی از ستاد کردند”.

ستاری گفت: “با اعزام گروه پشتیبانی از ایستگاه مرکز نیز عملیات نجات و رهاسازی مصدومان، ۲۵ دقیقه و عملیات رهاسازی جسد نیز یک ساعت به طول انجامید”.

وی خاطرنشان کرد: “رعایت نکردن کامل موارد ایمنی در تخریب ساختمان، علت این ریزش آوار تشخیص داده شده است”.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید