خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > زندانیان  >  بیش از هشتاد درصد مجرمان در کرمانشاه بیکار بوده‌اند

بیش از هشتاد درصد مجرمان در کرمانشاه بیکار بوده‌اند

خبرگزاری هرانا ـ معاون عملیات انتظامی استان کرمانشاه از دستگیری ۱۵ هزار و ۸۱۸ مجرم در استان طی ۹ ماهه امسال خبر داد و اظهار کرد که ۱۳ هزار و ۵۶۱ نفر این افراد، یعنی بیش از ۸۰ درصد آنها را افراد بیکار تشکیل می‌دهند.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از ایسنا، سرهنگ برزو محمدی با اشاره به کاهش یک درصدی مجموع سرقت‌ها در ۹ ماهه امسال نسبت به مدت مشابه سال گذشته، گفت: “امسال در برخی سرقت‌ها کاهش خوبی را شاهد بودیم”.

وی اظهار کرد: “امسال خوشبختانه در بحث سرقت به عنف کاهش ۲۶ درصدی، سرقت بانک کاهش ۱۰۰ درصدی و نیز در زمینه سرقت موتورسیکلت کاهش ۲۶ درصدی را شاهد بودیم”.

محمدی افزود: “در برخی سرقت‌ها نیز متاسفانه افزایش موارد سرقت را داشته‌ایم، به طوریکه در بحث سرقت منزل شاهد افزایش ۲۵ درصدی و در بحث سرقت خودرو نیز شاهد افزایش ۱۷ درصدی موارد سرقت در سال جاری بوده‌ا‎‌یم”.

معاون عملیات انتظامی استان کرمانشاه در ادامه از کاهش چهار درصدی مجموع جرائم ۲۴ گانه استان خبر داد و اظهار کرد: “امسال در بحث قتل کاهش هشت درصدی را داشتیم و تعداد موارد قتل در استان از ۵۱ مورد سال گذشته به ۴۷ مورد در سال جاری رسیده است”.

محمدی افزود: “همچنین موارد نزاع فردی در استان امسال ۱۳ درصد، خیانت در امانت شش درصد و جعل هشت درصد کاهش داشته است”.

وی افزود: “از طرف دیگر موارد نزاع دسته جمعی هفت درصد و کلاهبرداری ۱۴ درصد افزایش داشته، اما در مجموع جرائم استان چهاردرصد کاهش داشته است”.

محمدی از دستگیری ۴۹۰۱ سارق در ۹ ماهه امسال خبر داد و اظهار کرد: “این تعداد نسبت به مدت مشابه سال گذشته سه درصد کاهش داشته است”.

وی تعداد کل مجرمین دستگیر شده در استان در ۹ ماهه امسال را ۱۵ هزار و ۸۱۸ نفر اعلام کرد و افزود: “متاسفانه از این تعداد ۱۳ هزار و ۵۶۱ نفر آنها یعنی بیش از ۸۰ درصد آنها را افراد بیکار تشکیل می‌دهند”.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید