خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]
امروز پنجشنبه ۳ دی ۱۳۹۴, 4th of August 2020      آخرين بروز رسانی در ۱۳۹۴/۱۰/۰۳ ساعت ۱۵:۱۵:۴۸

    خانه  > slide, اعدام  >  اعدام هشت زندانی دیگر در زندان قزوین

اعدام هشت زندانی دیگر در زندان قزوین

خبرگزاری هرانا ـ تنها دو روز پس از اجرای حکم اعدام هشت زندانی با اتهامات مرتبط با “مواد مخدر”، در زندان مرکزی قزوین، دادستان عمومی و انقلاب قزوین، خبر از اجرای حکم اعدام هشت زندانی دیگر در سحرگاه امروز در این زندان داد.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از دادگستری استان قزوین، حجت الاسلام اسماعیل صادقی نیارکی، دادستان عمومی و انقلاب قزوین گفت: “امروز نیز هشت فقره اجرای حکم اعدام قاچاقچیان مواد مخدر را داشتیم که روال قانونی به صورت کامل در خصوص این افراد اجرا شده است”.

نیارکی در ادامه با ذکر جزئیان یکی از پرونده در ارتباط با سیر دادسرسی آن گفت:  “پرونده در شعبه ششم بازپرسی دادسرا و شعبه سوم دادگاه انقلاب مورد بررسی قرار گرفته و متهمان سجاد.ه، علی.ب، ماهر.ب، حبیب.م، حسین.الف، وحید.الف، رحیم.ک.م به اعدام محکوم شدند؛ آراء صادره پس از طی مراحل قانونی توسط دیوان عالی کشور تأیید و پس از تأیید قوه قضاییه اجرا شد”.

دادستان عمومی و انقلاب قزوین همچنین پس از ذکر برخی جزئیات پرونده ای دیگر که به صدور حکم اعدام برای متهمان آن انجامیده است گفت: “دادگاه برای حبیب.ب ۳۷ ساله و غیبالله. م به اتهام خرید و فروش مواد مخدر حکم اعدام و علیرضا.س را به ۲۵ سال حبس تعزیری محکوم می کند، رأی صادره پس از تأیید توسط قوه قضاییه و پس از دو بار مخالفت در کمسیون عفو آماده اجرا شد”.

اول دی ماه سال جاری نیز اسماعیل صادقی نیارکی، دادستان عمومی و انقلاب شهرستان قزوین خبر از اجرای هشت حکم اعدام در زندان مرکزی قزوین در ارتباط با متهمان مرتبط با مواد مخدر داده بود که در نتیجه و تنها از آغاز هفته تا کنون زندان قزوین شاهد روی دادن حداقل ۱۶ مورد اعدام متهمان جرائم مرتبط با مواد مخدر بوده است.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید