خبرگزاری هرانا

    خانه  > زندانیان  >  ترخیص مهدی کروبی از بیمارستان؛ بازگشت به محل حصر خانگی

ترخیص مهدی کروبی از بیمارستان؛ بازگشت به محل حصر خانگی

خبرگزاری هرانا ـ مهدی کروبی، صبح امروز پس از ترخیص از بیمارستان، به محل حصر خانگی خود بازگردانده شد.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از سحام، فاطمه کروبی با اعلام بازگرداندن مهدی کروبی به محل حصر خانگی گفت: “همسرم بعد از دو هفته بستری بودن و عمل جراحی سنگینی که داشتند٬ امروز صبح از بیمارستان مرخص و به منزل بازگردانده شدند.”

فاطمه کروبی پیش از این، از ششمین عمل جراحی همسرش در دوران حبس و حصر خبر داده بود. عملی که پس از شکستگی مفصل زانو و دوبل ساق پای چپ به دلیل نقص فنی در بالابر محل حصر و زمین‌خوردگی وی رخ داده بود.

اکنون پس از ترخیص و در این مصاحبه٬ خانم کروبی تاکید کرد: “شرایط جسمی آقای کروبی بحمدلله بهتر شده٬ اما بدلیل آن حادثه ناگهانی و سپس عمل جراحی٬ امکان تحرک از ایشان سلب شده و نیاز مبرمی به مراقبت های پزشکی و پرستاری دارند.”

خانم کروبی افزود که بناست مقامات امنیتی در این زمینه همکاری لازم را داشته باشند.

وی همچنین از وزیر بهداشت و درمان، دکتر طهماسبی پزشک جراح آقای کروبی، تیم پزشکان مشاور، پرستاران٬ مدیریت و دیگر افراد کمک کننده در روند درمانی مهدی  کروبی در بیمارستان لاله٬ تشکر و قدردانی کرد.

این ششمین عمل جراحی این کاندیدای معترض به نتایج انتخابات سال ۸۸ از زمان حصر خانگی بود. پیش از این٬ عمل جراحی دیسک کمر، زانو، مجرای ادرار، چشم و قلب بر روی وی انجام شده بود.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید