خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]
امروز سه شنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۴, 25th of July 2021      آخرين بروز رسانی در ۱۳۹۴/۰۹/۲۴ ساعت ۱۹:۴۶:۰۸

    خانه  > اندیشه و بیان  >  پلیس راهنمایی و رانندگی تهران از توقیف خودروی ۴۰ هزار بدحجاب خبر داد

پلیس راهنمایی و رانندگی تهران از توقیف خودروی ۴۰ هزار بدحجاب خبر داد

خبرگزاری هرانا ـ رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران به آمار ۸ ماهه امسال در برخورد با بدحجابی پرداخت و گفت که در این مدت بالغ بر ۴۰ هزار مورد برخورد با بدحجابی داشتیم که برخوردها به شکل توقیف وسیله نقلیه و معرفی به دستگاه قضایی بوده است.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از فارس، سردار سیدتیمور حسینی رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران گفت: “در مورد برخورد پلیس راهور با بدپوششی و بی‌حجابی در خودروها اظهار داشت، پلیس راهور براساس تکلیف قانونی و دستوری که از فرمانده ناجا دارد، با هرگونه مظاهر علنی فساد در پوشش بدحجابی، آلودگی صوتی، مزاحمت نوامیس و استفاده از شیشه دودی با غلظت بیش از ۴۰ درصد برخورد خواهد کرد”.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ تصریح کرد: “استفاده از شیشه دودی با غلظت بیش از ۴۰ درصد به گونه‌ای که از بیرون از خودرو، داخل آن مشخص نباشد تخلف محسوب شده و جریمه ۵۰ هزار تومانی دارد”.

وی تأکید کرد: “راننده نیز به امحای طلق دودی از شیشه خودرو موظف می‌شود”.

عالی‌ترین مقام راهنمایی و رانندگی پایتخت به آمار ۸ ماهه برخورد با بدحجابی پرداخت و تصریح کرد: “در طول هشت ماه اخیر بالغ بر ۴۰ هزار مورد برخورد با بدحجابی داشتیم؛ برخوردها غالباً و عموماً به شکل توقیف وسیله نقلیه و معرفی به دستگاه قضاست”.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید